MMA PLNajnowszeKSWKSW celuje w kolejny hit! Martin Lewandowski chce doprowadzić do walki Mamed vs Soldic 2!

KSW celuje w kolejny hit! Martin Lewandowski chce doprowadzić do walki Mamed vs Soldic 2!

W grudniu 2021 roku na gali KSW 65 Mamed Khalidov przegrał przez nokaut z Roberto Soldicem, który dzięki tej wygranej został podwójnym mistrzem KSW. I mimo tego, że walka ta odcisnęła ogromne piętno na Khalidovie, to szef KSW Martin Lewandowski chce teraz doprowadzić do walki Mamed vs Soldic 2.

Martin Lewandowski chce doprowadzić do walki Mamed vs Soldic 2

Lewandowski gościł w programie Klatka po Klatce u Artura Mazura, gdzie przyznał, że po wygranej Mameda nad Pudzianem chciałby teraz doprowadzić do rewanżu z Roberto Soldicem i to mimo faktu, iż ten jest teraz zawodnikiem azjatyckiej organizacji ONE FC.

Martin Lewandowski chce doprowadzić do walki Mamed vs Soldic 2!

“Powiem szczerze, że wrócił mi ten pomysł teraz, po tej walce z Pudzianem, że jeżeli udałoby mi się dogadać z Chatrim, szefem ONE FC, to może udałoby się zestawić taką galę, gdzie dwóch mistrzów byśmy wystawili. Niech nawet Roberto reprezentuje ONE FC. Mamed będzie reprezentował KSW”

Smaczku temu potencjalnemu rewanżowi dodaje informacja, że wg wiadomości przekazanej przez Martina Lewandowskiego, Khalidov do pierwszej walki z “Robocopem” wychodził chory:

“Mamed Chalidow szedł do walki z Soldiciem, na anginie. Był moment, w którym chciał rezygnować z pojedynku. Nie mógł szykować się do tej walki. Wyszedł bo jest wojownikiem z krwi i kości. Mocno mu za to dziękuję, dla nas jako organizacji byłby to wielki problem”

A Wy chcielibyście zobaczyć walkę Mamed vs Soldic 2?

Zobacz także:

W przyszłym roku gala KSW we Francji? Znamy potencjalne wzmocnienia!

Jak podaje La Grinta na twitterze organizacja KSW szykuje się do pierwszego eventu na terenie Francji! Już w tym momencie poznaliśmy potencjalnych bohaterów takiego wydarzenia.

Zawodnik KSW zamierza pojechać do hejtera: Może to zrobię i nagram! Niech mi to powie w oczy! Widzieliście?

Adrian Gralak (5-1) ma za sobą drugi pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant WCA Fight Team wyznał po walce, że pojawiło się parę wiadomości od hejterów. Gralak zapowiada, że chce pojechać do jednego z hejterów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis