MMA PLNajnowszeDaniel RutkowskiKSW 88: Rutkowski i Kaczmarczyk zrobili face to face na meczu Radomiaka w Ekstraklasie [WIDEO]

KSW 88: Rutkowski i Kaczmarczyk zrobili face to face na meczu Radomiaka w Ekstraklasie [WIDEO]

Gwiazdy walki wieczoru nadchodzącej gali KSW 88 w Radomiu, Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk zrobili swój face to face na meczu Radomiaka Radom w piłkarskiej Ekstraklasie. Zawodnicy promowali nadchodzącą wielkimi krokami galę KSW, która odbędzie się właśnie w tym mieście.

Rutkowski i Kaczmarczyk zrobili face to face na meczu Radomiaka

Gala KSW 88 w Radomiu odbędzie się już 11 listopada w hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu. Starcie Rutkowski vs Kaczmarczyk będzie main eventem tego wydarzenia.

Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl

KSW 88: Rutkowski i Kaczmarczyk zrobili face to face na meczu Radomiaka w Ekstraklasie

Rutkowski i Kaczmarczyk pojawili się wśród kibiców piłkarskich i zaprezentowali swoje spotkanie twarzą w twarz podczas niedzielnego meczu piłkarskiej Ekstraklasy między Radomiakiem Radom a Koroną Kielce.

Sprawę face to face nagłośnił w mediach społecznościowych Kaczmarczyk:

“13 lat temu zaczynając bić worek w garażu na Podlesiu Dużym nie sądziłem, że wyjdzie aż tak na grubo. F2f z numerem 1 w Polsce na boisku ekstraklasy podczas meczu @1910radomiak. A za 20 dni walka wieczoru gali @KSW_MMA. Będę gotów”

Co prawda mecz Radomiaka z Koroną Kielce zakończył się remisem 1:1, ale jest wielkie prawdopodobieństwo, że starcie Kaczmarczyka z Rutkowskim remisem raczej się nie zakończy.

Karta walk gali KSW 88, która odbędzie się 11 listopada w Radomiu prezentuje się tak, jak prezentujemy na grafice poniżej. W karcie walk znajdują się między innymi walki Leśko vs. Kuberski, Da Silva vs Wójcik czy Odzimkowski vs Nikolić

Sprawdźcie sami jak wygląda ta rozpiska:

Będziecie oglądać wydarzenia, które będą miały miejsce 11 listopada na gali KSW 88 w Radomiu?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis