MMA PLNajnowszePrime MMAErko Jun wystąpi na PRIME 7! Rywalem zawodnik, który lubi jak krzyczy się jego pseudonim!

Erko Jun wystąpi na PRIME 7! Rywalem zawodnik, który lubi jak krzyczy się jego pseudonim!

To już pewne! Erko Jun, czyli były zawodnik Federacji KSW wystąpi na gali PRIME 7! Popularny zawodnik zmierzy się z bardzo znanym rywalem już na kolejnej edycji gali Prime Show MMA.

Erko Jun wystąpi na PRIME 7

O angażu Erko Juna przez organizację PRIME dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu w mediach społecznościowych organizacji:

“TAK, TAAK! 😳🔥 ERKO JUN ZAWODNIKIEM PRIME! 🚨

Erko w swojej karierze stawiał czoła takim zawodnikom jak Akop Szostak, czy Mariusz Pudzianowski w KSW! 🥊 Teraz przyszedł czas na nowe wyzwania… 😈

Witamy w rodzinie PRIME – @erkojun 🫶🏼”

Erko Jun wystąpi na PRIME 7! Rywalem zawodnik, który lubi jak krzyczy się jego pseudonim!

Natomiast na gali PRIME 6: Premium, która wczoraj odbyła się w Toruniu poznaliśmy nazwisko rywala Erko Juna. Zawodnik z Bośni i Hercegowiny został przedstawiony toruńskiej publiczności w klatce, do której wszedł także jego najbliższy rywal.

Erko Jun zmierzy się bowiem z zawodnikiem, który lubi jak krzyczy się jego pseudonim, czyli popularnym Pawłem Trybałą, znanym z sentencji: “Krzycz Trybson”.

O walce tej organizacja PRIME Show MMA już poinformowała oficjalnie w swoich mediach społecznościowych:

“Erko w swojej karierze stoczył kilka pojedynków, wygrywając większość z nich przez TKO/KO, http://m.in. z Popkiem, Tomaszem Oświecinskim i Akopem Szostakiem!

Teraz nie spodziewajmy się łatwego pojedynku, gdyż jego rywal Trybson ma na koncie dwanaście pojedynków, z czego wygrał siedem!”

Już podczas PRIME 7: PREMIUM zobaczymy sporo ciekawych walk i mocnych konfliktów.”

Na kogo stawiacie w tej walce? Będziecie oglądać najbliższą galę PRIME 7?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis