MMA PLArchiwumKSWKSW 87: Kapitalny debiut! Rafał Haratyk nokautuje Erslana już w 1. rundzie! [WIDEO]

KSW 87: Kapitalny debiut! Rafał Haratyk nokautuje Erslana już w 1. rundzie! [WIDEO]

Rafał Haratyk (17-5-2) w kapitalnym stylu debiutuje w największej organizacji w naszym kraju. Podopieczny Damiana Herczyka już w pierwszej rundzie znokautował byłego pretendenta do pasa wagi półciężkiej – Ivana Erslana (13-2, 1 N/C) na gali KSW 87 w czeskim Trzyńcu.

Haratyk

Polak od początku dobrze pracował niskimi kopnięciami. Ivan szukał ciosów sierpowych, ale Rafał dobrze wyglądał boksersko. Tym razem widzieliśmy inną wersję Erslana, który się nie podpalał, a szukał ciosów prostych. Haratyk świetnie atakował przy zerwaniu klinczu. ”Polish Tank” w końcówce pierwszej odsłonie rzucił rywala na deski. Parę ciosów w parterze i mamy po wszystkim.

Tak to wyglądało:

Haratyk with a huge victory in the 1st round | KSW 87

Pierwsza runda 💥 pierwsze TKO💥 pierwsza walka w KSW 💥 Rafał Haratyk co za występ 🤯Oglądaj gale KSW na ▶️ Viaplay i KSWTV

Posted by KSW on Saturday, October 14, 2023

Wcześniej Haratyk walczył w organizacji Ares FC i ACA. Polak w tym roku był naprawdę bliski sprawienia sensacji i zdobycia tytułu we Francji. Rafał dominował i wygrywał zdecydowanie na punkty. Faworyzowany Abdoul Abdouraguimov pokazał wielki charakter i pod koniec piątej odsłony poddał naszego reprezentanta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis