MMA PLNajnowszeKSWKSW 82: Bohdan Gnidko kontynuuje niesamowitą serię. Poddał “Kijanę” w 1. rundzie! [WIDEO]

KSW 82: Bohdan Gnidko kontynuuje niesamowitą serię. Poddał “Kijanę” w 1. rundzie! [WIDEO]

Bohdan Gnidko (10-0) poddał Rafała Kijańczuka (12-6) w pierwszej rundzie na gali KSW 82 w warszawskim studiu.

KSW 82 Bohdan Gnidko

Gnidko szybko zdecydował się na obalenie rywala. W parterze zaatakował jednak przeciwnika kolanem co spotkało się z błyskawiczną reakcją sędziego. Pojedynek został wznowiony a Ukrainiec został ukarany odjęciem aż dwóch punktów. Gnidko ponownie ruszył do ataku i zepchnął rywala na siatkę. Kijańczuk znakomicie skontrował jednak i obalił rywala. W parterze dał się jednak zaskoczyć zawodnikowi z Ukrainy. Gnidko ruszył po balachę i w ten sposób zaliczył poddanie.

Ukrainiec kontynuuje niesamowitą serię. Wygrał on wszystkie 10 zawodowych pojedynków za każdym razem kończąc pojedynek w 1. rundzie. Gnidko zanotował 6 nokautów oraz 4 poddania.

Zobacz także:

Piotr Niedzielski zabrał głos po porażce na Bellator 296: Nie będę pisał o moim żalu do sędziów

Niestety, Piotr Niedzielski przegrał wczoraj swoją walkę na gali Bellator 296, która odbyła się w Accor Arena w Paryżu. Polak zabrał teraz głos po tamtej porażce.

Kolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

To byłaby niewątpliwie świetna wiadomość. Kolejny Polak poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. Mowa o aktualnym mistrzu Babilon MMA – Piotrze Kacprzaku. W jego sprawie wypowiedział się menadżer Artur Gwóźdź.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis