MMA PLNajnowszeKSWKSW 76: Valeriu Mircea zdemolował Gracjana Szadzińskiego. “Samotny Wilk” upolował “Terminatora”! [WIDEO]

KSW 76: Valeriu Mircea zdemolował Gracjana Szadzińskiego. “Samotny Wilk” upolował “Terminatora”! [WIDEO]

Valeriu Mircea (27-8-1) szybko znokautował Gracjana Szadzińskiego (9-5) na gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim.

KSW76 Valeriu Mircea

Szadzinski wywierał presję, ale nie szły za tym ciosy. Mircea wyprowadził kilka niskich kopnięć. Potem w kontrze na lowkick Mołdawianin trafił potężnymi prawym sierpowym. Szadziński wyraźnie odczuł ten cios. “Samotny Wilk” dołożył jeszcze kombinację lewy-prawy, którą posłał Polaka na deski. Koniec walki!

Mircea stoczył drugą walkę w okrągłej klatce KSW. W pierwszej został rozbity przez Romana Szymańskiego i nie był w stanie wyjść do drugiej rundy. Zaraz po dzisiejszym zwycięstwie Mołdawianin oznajmił, że pragnie rewanżu z Szymańskim.

Zobacz także:

Odpowiedź na protest złożony po walce Toma Breese’a z Pawłem Pawlakiem na gali KSW 76

Po gali KSW 76, która odbyła się 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim, wpłynął protest złożony przez sztab Toma Breese’a dotyczący zakończenia walki Anglika z Pawłem Pawlakiem i możliwości zakończenia pojedynku przez nielegalne uderzenia w tył głowy.

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Pierwszy wywiad z Murańskim w szpitalu! ”Muran” komentuje słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewnia, że nigdy nie robił nic pod przymusem i, kiedy uzna to za stosowne, to przedstawi publicznie swoją historię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis