MMA PLNajnowszeKSWKSW 76: Paweł Pawlak odniósł szybkie zwycięstwo. Wściekły Anglik reklamował uderzenie w tył głowy! [WIDEO]

KSW 76: Paweł Pawlak odniósł szybkie zwycięstwo. Wściekły Anglik reklamował uderzenie w tył głowy! [WIDEO]

Paweł Pawlak (21-4-1) pokonał Toma Breese’a (15-4) )w jednym z najważniejszych pojedynków gali KSW 76. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie.

KSW 76 Paweł Pawlak

Breese od początku wywierał presję i pracował prawym prostym. Pawlak odpowiadał lowkickami, Dobra praca bokserska Anglika sprawiła, że dość szybko nos “Plastinho” został rozbity. Polak starał się składać kombinacje z kopnięć i ciosów. Potem pojedynek przeniósł się do klinczu. W nim przewagę uzyskał Breese. Brytyjczyk zajął miejsce za plecami przeciwnika. Nagle w jednej chwili sytuacja kompletnie się odwróciła. Anglik znalazł się na macie i przyjął , potężny łokieć, a potem serię ciosów Pawlaka. Sędzia przerwał pojedynek. Wściekły Breese reklamował uderzenie w tył głowy i chciał wyjść z klatki. Został jednak zatrzymany i pojawił się przy decyzji.

Zobacz także:

Odpowiedź na protest złożony po walce Toma Breese’a z Pawłem Pawlakiem na gali KSW 76

Po gali KSW 76, która odbyła się 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim, wpłynął protest złożony przez sztab Toma Breese’a dotyczący zakończenia walki Anglika z Pawłem Pawlakiem i możliwości zakończenia pojedynku przez nielegalne uderzenia w tył głowy.

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Pierwszy wywiad z Murańskim w szpitalu! ”Muran” komentuje słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewnia, że nigdy nie robił nic pod przymusem i, kiedy uzna to za stosowne, to przedstawi publicznie swoją historię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis