MMA PLNajnowszeKSWKSW 76: “Mały” ale wariat! Kamil Gawryjołek sensacyjnie rozbija Marka Samociuka! [WIDEO]

KSW 76: “Mały” ale wariat! Kamil Gawryjołek sensacyjnie rozbija Marka Samociuka! [WIDEO]

Kamil Gawryjołek (3-0) pokonał Marka Samociuka (4-3) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzei w pojedynku otwierającym galę KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim.

KSW 76 Kamil Gawryjołek

Samociuk rozpoczął od potężnych lowkicków. Błyskawicznie skrócił dystans i zepchnął rywala na siatkę. Na rozerwaniu zaatakował też kolanem. Wkrótce potem znacznie cięższy od przeciwnika Samociuk stosunkowo łatwo obalił. Reprezentant klubu Dziki Wschód Biała Podlaska kontrolował pozycję. Gawryjołek w końcu jednak podniósł się i sam znalazł się w dogodnej pozycji. Uzyskał nawet dosiad. “Mały” rozbijał rywala łokciami. Samociuk zdecydował się na oddanie pleców. Gawryjłek dalej potężnie go obijał. Kolejne ciosy nie spotkały się z odpowiedzią, więc sędzia przerwał walkę.

Gawryjołek pozostaje więc wciąż niepokonany. Reprezentant Sportowych Puław odniósł trzecie zawodowe zwycięstwo przed czasem. Poprzednie dwa pojedynki wygrywał na galach organizacji Strife MMA.

Zobacz także:

Odpowiedź na protest złożony po walce Toma Breese’a z Pawłem Pawlakiem na gali KSW 76

Po gali KSW 76, która odbyła się 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim, wpłynął protest złożony przez sztab Toma Breese’a dotyczący zakończenia walki Anglika z Pawłem Pawlakiem i możliwości zakończenia pojedynku przez nielegalne uderzenia w tył głowy.

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Pierwszy wywiad z Murańskim w szpitalu! ”Muran” komentuje słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewnia, że nigdy nie robił nic pod przymusem i, kiedy uzna to za stosowne, to przedstawi publicznie swoją historię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis