MMA PLNajnowszeKSWKSW 76: Henry Fadipe zawiązał peruwiański krawat i poddał Alberta Odzimkowskiego [WIDEO]

KSW 76: Henry Fadipe zawiązał peruwiański krawat i poddał Alberta Odzimkowskiego [WIDEO]

Henry Fadipe (13-9-1) w niezwykle efektowny sposób poddał Alberta Odzimkowskiego (12-7, 1 N/C) podczas gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim.

KSW76 Henry Fadipe

Pojedynek rozpoczął się od kopnięć z obu stron. Odzimkowski spróbował akcji zapaśniczej co ostatecznie dało mu skuteczne obalenie. Polak skupiał się przede wszystkim na kontroli, ale od czasu do czasu dokładał kilka ciosów. Spuścił też parę “młotków”. Rywal odpowiedział łokciami z dołu. Zawodnicy wrócili w końcu do stójki. Polski zawodnik był już wyraźnie zmęczony.

W drugiej rundy Odzimkowski szybko wszedł w nogi rywala. Fadipe odrzucil biodra a potem zapiął bardzo efektowną technikę – peruwiański krawat. Po chwili Odzimkowski musiał odklepać.

“Herculleez” odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu. Dwa miesiące temu Nigeryjczyk wygrał z Łukaszem Stankiem na gali MMA Attack 4 w Będzinie. Dziś zaś w spektakularny sposób zadebiutował w Federacji KSW.

Zobacz także:

Odpowiedź na protest złożony po walce Toma Breese’a z Pawłem Pawlakiem na gali KSW 76

Po gali KSW 76, która odbyła się 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim, wpłynął protest złożony przez sztab Toma Breese’a dotyczący zakończenia walki Anglika z Pawłem Pawlakiem i możliwości zakończenia pojedynku przez nielegalne uderzenia w tył głowy.

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Pierwszy wywiad z Murańskim w szpitalu! ”Muran” komentuje słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewnia, że nigdy nie robił nic pod przymusem i, kiedy uzna to za stosowne, to przedstawi publicznie swoją historię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis