MMA PLNajnowszeKSWKSW 76: Adrian Bartosiński rozbił w parterze Kaszubowskiego. Brutalne ground&pound! [WIDEO]

KSW 76: Adrian Bartosiński rozbił w parterze Kaszubowskiego. Brutalne ground&pound! [WIDEO]

Adrian Bartosiński (12-0) pokonał Krystiana Kaszubowskiego (10-3) rozbijając go w parterze pod koniec pierwszej rundy w co-main evencie gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim.

KSW 76 Adrian Bartosiński

Bartosiński od początku stosował sporo zmyłek i szukał swoich szans. Po minucie zdecydował się na obalenie rywala. Kaszubowski postraszył co prawda balachą, ale “Bartos” zerwał ten uchwyt. Zawodnik Octopusu Łódź pracował w parterze szukając różnych technik kończących. W końcu Kaszubowski wstał, ale rywal szybko ponownie przeniósł walkę do parteru. Tym razem Bartosiński znalazł się w pozycji bocznej a chwilę potem w dosiadzie. “Bartos” rozpuścił ręce. Potężne ground&pound sprawiło, że sędzia przerwał pojedynek tuż przed końcem pierwszej rundy.

https://twitter.com/ChillemDa4/status/1591548212078329856

Zawodnik uczestniczący w programie “Tylko Jeden” wygrał już czwartą walkę w Federacji KSW. Po przejściu Roberto Soldicia do ONE Championship w kategorii półśredniej mamy obecnie wakat. Wiele wskazuje na to, że o mistrzowski pas zawalczą dwaj uczestnicy dzisiejszej gali, czyli Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak.

Zobacz także:

Odpowiedź na protest złożony po walce Toma Breese’a z Pawłem Pawlakiem na gali KSW 76

Po gali KSW 76, która odbyła się 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim, wpłynął protest złożony przez sztab Toma Breese’a dotyczący zakończenia walki Anglika z Pawłem Pawlakiem i możliwości zakończenia pojedynku przez nielegalne uderzenia w tył głowy.

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Pierwszy wywiad z Murańskim w szpitalu! ”Muran” komentuje słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewnia, że nigdy nie robił nic pod przymusem i, kiedy uzna to za stosowne, to przedstawi publicznie swoją historię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis