MMA PLArtur SzpilkaKrzysztof Włodarczyk gotowy na walkę z pogromcą Szpilki! ”Zapraszam cię do tańca w ringu”!

Krzysztof Włodarczyk gotowy na walkę z pogromcą Szpilki! ”Zapraszam cię do tańca w ringu”!

Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO) jest gotowy, aby już niedługo wrócić na ring. ”Diablo” w kolejnym pojedynku chętnie zmierzy się z ostatnim pogromcą… Artura Szpilki (24-5, 16 KO).

39-latek ma nadzieje, że w swojej barwnej karierze zaboksuje jeszcze o mistrzostwo świata. Włodarczyk aktualnie może popisać się passą pięciu zwycięstw z rzędu. ”Diablo” coraz częściej zmaga się z poważnymi kontuzjami, które zahamowały częstotliwość startów.

Ostatnia walka miała miejsce w listopadzie 2019 roku. Krzysztof w Nosalowym Dworze po 10-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Taylora Mabike.

Włodarczyk chętnie zmierzy się z Łukaszem Różańskim!

Krzysztof Włodarczyk (58-4-1) ma pomysł na kolejny pojedynek, który mógłby wzbudzić duże zainteresowanie kibiców. ”Diablo” wyraził gotowość na bój z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO).

Łukasz, zapraszam cię do tańca w ringu. Pozdrawiam i mam nadzieję, do zobaczenia wkrótce na ringu.

Przypomnijmy, że Włodarczyk w rozmowie z Andrzej Kostyrą wyraził również gotowość na starcie z Arturem Szpilką (24-5, 16 KO). Obaj krótko mówiąc – nie przepadają za sobą.

Jeżeli Szpilka ma jaja i jest taki kozak, jak mu się wydaje, to zrobimy to. Ja podtrzymuję to, co powiedziałem. Napiszę wynik tej walki, jak się ona zakończy i w której rundzie, i dam ją w zalakowanej kopercie.

Zobacz także:

To koniec Parke w KSW? Lewandowski: Po tych wszystkich sytuacjach nie widzę…

Wydaje się, że to koniec przygody Normana Parke (28-7-1) w największej organizacji w naszym kraju. Głos w tej sprawie zajął Martin Lewandowski. Jeden z właścicieli KSW uważa, że ”Stormin” nie docenił pomocy, którą zapewniła mu organizacja.

Floyd Mayweather i Logan Paul twarz w twarz tuż przed walką. Zmierzą się już w ten weekend! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend dojdzie do pojedynku między legendą zawodowego boksu Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a popularnym youtuberem Loganem Paulem (0-1). Najpierw jednak uczestnicy tego wydarzenia ponownie potkali się twarzą w twarz.