Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLSoszyńskiKrzysztof Soszyński radzi: Pieprzyć to co mówią ludzie. Przeżyj swoje życie, tak jak chcesz!

Krzysztof Soszyński radzi: Pieprzyć to co mówią ludzie. Przeżyj swoje życie, tak jak chcesz!

Krzysztof Soszyński (26-12-1) wojownik mający polskie korzenie i kanadyjskie obywatelstwo lubi wracać do przeszłości. Krzysztof był jednym z naszych pierwszych biało-czerwonych w UFC!

Soszyński
Foto: facebook Krzysztof Soszyński

”Polish Experiment” pojawił się na ostatniej gali KSW 54, gdzie miał szansę komentować całe wydarzenie po angielsku. 43-latek jest w dobrych relacjach z Martinem Lewandowskim i niewykluczone, że będziemy go widzieć coraz częściej przy eventach największej organizacji w naszym kraju.

Przypomnijmy, że Polak pojawił się już na KSW 19, gdy stanął w narożniku Jaya Silvy. W stawce walki z Michałem Materlą był pas mistrzowski. Ponadto Krzysiek był jednym z głównych trenerów na obozie KSW w Giżycku.

Krzysztof Soszyński: Zawsze chciałem zrobić show dla fanów!

Krzysztof Soszyński jeden z pierwszych naszych reprezentantów w UFC lubi wracać do czasów, gdy startował zawodowo. ”Polish Experiment” podkreśla, że zawsze chciał dostarczyć fanom jak najwięcej emocji. Dodatkowo mamy słowa motywujące i dobrą radę.

Don't remember to many fights where my shorts were not covered in someone's blood. Usually both participants, haha. I…

Opublikowany przez Krzysztof Soszyński Czwartek, 10 września 2020

Nie pamiętam zbyt wielu walk, gdzie moje szorty nie były pokryte czyjąś krwią. Zwykle obydwaj uczestnicy, haha. Zawsze wybierałem białe szorty do moich walk, kiedy miałem taką możliwość. Chciałem zobaczyć na nich blizny bojowe. Zawsze chciałem zrobić show dla fanów. Nie ma to jak duży tłum oddający niesamowitą energię podczas walki. Niesamowite czasy, niesamowite życie. Teraz moim marzeniem jest zrobić to samo z muzyką. Wyprodukuj kilka niesamowitych utworów i zagraj je na festiwalach na całym świecie. Od jednego snu do drugiego. Najlepsza rada, jaką mogę udzielić, to: ciężko pracuj. Marzenie wielkie. Pieprzyć to, co ludzie mówią. Podążaj za swoją pasją, a przydarzą się dobre rzeczy. Przeżyj swoje życie tak, jak chcesz. Masz tylko jeden. Dużo miłości i szacunku dla was wszystkich.

43-latek postanowił zakończyć karierę w 2011 roku, gdy przytrafiła się szybka przegrana z Igorem Pokrajacem. O powrocie Soszyńskiego wspomniało się wielokrotnie, ale było to niemożliwe ze względu na jego liczne kontuzje.

Wojownik pochodzący z Stalowej Woli to również świetny aktor. Soszyński grał jedną z głównych ról czarnej postaci w filmie ”Smak Zemsty”. Był też epizod w odcinku CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas czy udział w programie telewizyjnym Sports Science.

Zobacz także:

Patryk Kaczmarczyk przed AFN 8: Adrian był zestresowany i to na nim skupia się cała presja!

Już dziś wieczorem gala MINUTOR Armia Fight Night 8 w Gliwicach. Przed szansą na zdobycie mistrzowskiej szabli stanie Patryk Kaczmarczyk (4-0).

Daniel Rutkowski o swojej przyszłości: Chciałbym zaatakować wszystkie polskie federacje!

Daniel Rutkowski to zawodnik, który może się pochwalić posiadaniem pasów mistrzowskich organizacji Babilon MMA i Fight Exclusive Night. Teraz opowiedział o swojej przyszłości i jak sam zaznaczył, ma ambicje by walczyć we wszystkich większych polskich organizacjach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis