MMA PLBellatorCorey Anderson w Bellatorze! Scott Coker powitał “topowego półciężkiego”

Corey Anderson w Bellatorze! Scott Coker powitał “topowego półciężkiego”

Corey Anderson w Bellatorze! Zawodnik walczący w dywizji półciężkiej zmienia pracodawcę! Transfer ten został już oficjalnie potwierdzony.

Prezes Bellatora, Scott Coker powitał Andersona nazywając go “topowym półciężkim”:

Corey Anderson w Bellatorze!

Amerykanin przechodzi do Bellatora z UFC. Corey Anderson swoją ostanią walkę w oktagonie stoczył z Janem Błachowiczem. Polak efektownie zrewanżował się mu za porażkę sprzed lat, tym razem wygrywając przez nokaut w pierwszej rundzie.

Co ciekawe, Anderson do tej walki wchodził jako kandydat do starcia z Jonem Jonesem. Warunkiem było pokonanie Jana Błachowicza. Jego plan jednak spalił na panewce i to Polak został aktualnie najpoważniejszym kandydatem do walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC.

Mimo dobrej pozycji w UFC, Anderson nie ukrywał rozczarowania kontraktem z największą organizacją MMA na świecie. W mediach często dopominał się o lepsze warunki, których UFC nie chciało mu zaprezentować.

Szczegóły debiutu Coreya Andersona w Bellatorze zostaną podane w najbliższym czasie.

Zobacz także:

Gra UFC 4 od EA Sports: zobacz jak wygląda rozgrywka

Nowa gra UFC 4 od EA Sports już niedługo trafi na sklepowe półki. Zanim jednak doczekamy się premiery kolejnej edycji gry, to możemy zobaczyć jak będzie wyglądała wirtualna oktagonowa rozgrywka.