MMA PLNajnowszeFSCKrystian Kaszubowski vs. Tamaz Bochorishvili w walce wieczoru gali FSC 9

Krystian Kaszubowski vs. Tamaz Bochorishvili w walce wieczoru gali FSC 9

Poznaliśmy walkę wieczoru gali FSC 9, która 11 maja odbędzie się w Rumii. Rękawice skrzyżują Krystian Kaszubowski (10-4) i Tamaz Bochorishvili (11-5).

Krystian Kaszubowski vs. Tamaz Bochorishvili
Foto: FSC

Kaszubowski od kilku lat występuje w Federacji KSW. Bilans “Krisa” w największej polskiej organizacji to pięć zwycięstw i cztery porażki. W 2019 roku reprezentant Mighty Bulls Gdynia miał okazję walczyć o pas KSW, ale musiał uznać wyższość Roberto Soldicia. Kaszubowski przegrał swoje dwie ostatnie walki. W pierwszej rundzie znokautował go późniejszy mistrz Adrian Bartosiński. Z kolei starcie z Henrym Fadipe zakończyło się niejednogłośną decyzją na korzyść mieszkającego w Irlandii Nigeryjczyka.

Rywalem Polaka będzie Gruzin Bochorishvili. “Tazo” wszystkie swoje zwycięstwa odnosił przed czasem – jedno przez nokaut i aż dziesięć przez poddania. Po wygraniu pierwszych ośmiu zawodowych walk w kolejnych ośmiu odniósł on jednak zaledwie trzy zwycięstwa. Po raz ostatni walczył w marcu bieżącego roku poddając już w pierwszej rundzie Emina Aleskerova.

Na galę FSC 9 biletów już praktycznie nie ma, ostatnie sztuki zostały w sprzedaży u zawodników. Wydarzenie będzie można zobaczyć na kanałach telewizji Polsat th, Polsat Fight Sport oraz Super Polsat.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis