MMA PLNajnowszeFSCGala FSC 8 już za tydzień w Iławie. Karta walk pełna!

Gala FSC 8 już za tydzień w Iławie. Karta walk pełna!

Już w sobotę 16 marca w Iławie czeka nas gala FSC 8: Iława Fight Night. Czeka nas sporo pojedynków w różnych formułach. Kogo zobaczymy w rozpisce tego wydarzenia?

FSC 8
Foto: FSC

Jak już wcześniej informowaliśmy bohaterem walki wieczoru będzie były zawodnik KSW Rafał Błachuta. Polak skrzyżuje rękawice z egipskim zapaśnikiem Mohamedem Ghallabem.

Ciekawy co-main event

W co-main evencie wystąpi z kolei lokalny zawodnik Adrian Błoński (2-4). Reprezentant Arrachionu Iława ma za sobą m.in. występ w organizacji Fight Exclusive Nigtht. Na gali FEN 41 musiał uznać wyższość Lukasa Chotenovsky’ego. Teraz jego rywalem będzie Gruzin Akaki Khorava (3-5). Gruzin na początku swojej kariery miał okazję walczyć w takich organizacjach jak Fight Nights Global czy M-1 Global. Od kilku lat zawodnik trenujący w warszawskim WCA Fight Team walczy przede wszystkim w Polsce, w tym na poprzedniej gali FSC w Koszalinie

‼️ Uwaga‼️ 🚨 Co-main event 🚨 ‼️Druga walka wieczoru‼️ Walka pomiędzy Adrianem Błońskim z Arrachion Iława , a gruzinem…

Posted by FSC – First Step Championship MMA&K1 on Thursday, February 15, 2024

Cage boxing

Podczas gali zobaczymy też pojedynek na zasadach cage boxing, czyli walki bokserskie w małych rękawicach znanych z MMA. Wystąpić miał w niej Paweł Gołębiewski, znany m.in. z występów dla organizacji WOTORE. Doznał on jednak kontuzji i zamiast niego w klatce pojawi się będący w świetnej formie po obozie w Tajlandii Kamil Przybyłowski. Przeciwnikiem “Czarnego” będzie zaś Tobiasz Lewandowski. Zawodnik FEN w formule Cage Boxing znokautował już Marcina Filipczaka.

‼️ Uwaga‼️ 🚨 Cage Boxing 🚨 ‼️Tobiasz Lewandowski 🆚️ Kamil Przybyłowski Kamil CZARNY Przybyłowski wskakuje na kartę…

Posted by FSC – First Step Championship MMA&K1 on Thursday, March 7, 2024

Zaplanowano również niezwykle interesujący pojedynek debiutantów w zawodowym MMA. W klatce rękawice skrzyżują bowiem Karol Durszlewicz i Dominik Dymiński. Pierwszy z nich to medalista Mistrzostw Europy IMMAF, a także od lat jeden z najlepszych amatorów koguciej kategorii wagowej w Polsce. Drugi natomiast jest aktualnym numerem jeden w Polsce i Europie według serwisu Tapology wśród amatorów w kategorii pórkowej i może pochwalić się aktualną serią trzech zwycięstw w formule semi pro.

‼️ Uwaga‼️ 🚨 ZAWODOWE MMA 🚨 ‼️Karol Durszlewicz 🆚️ Dominik Dymiński Śmiało możemy powiedzieć, że to może być…

Posted by FSC – First Step Championship MMA&K1 on Saturday, February 17, 2024

Kolejną walką w zawodowym MMA będzie zaś starcie Grzegorza Szozdy (3-5) z Erykiem Waleckim (0-2). Szozda ma już na koncie osiem zawodowych walk, ale po dwóch ostatnich schodził pokonany. Od dwóch porażek zawodową karierę zaczął też Walecki. Z pewnością reprezentant DAAS Berserkers Team Bielsko Biała będzie się chciał przełamać i udowodnić, że ma spory potencjał o czym świadczy choćby jego tytuł mistrza Europy IMMAF z 2018 roku.

‼️ Uwaga‼️ 🚨 ZAWODOWE MMA 🚨 ‼️Grzegorz Szozda 🆚️ Eryk WaleckiObaj w swojej karierze mieli już wielkie zwycięstwa, a…

Posted by FSC – First Step Championship MMA&K1 on Monday, February 19, 2024

Galę w Iławie otworzy pojedynek bokserski między Antkiem Walczakiem i Łukaszem. Na karcie walk znalazły się też starcia MMA w formule semi-pro.

‼️ Uwaga‼️ 🚨 BOKS W KLATCE 🚨 ‼️Antek Walczak 🆚️ Łukasz Smarzyński Bokserskim starciem na gali w Iławie rozpoczniemy…

Posted by FSC – First Step Championship MMA&K1 on Friday, March 8, 2024

Na tydzień przed galą wyprzedano już 95% hali. Dostępne są jeszcze ostatnie bilety

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis