MMA PLKrwawy SportKrwawy Sport 5 – poznaliśmy plakat i pierwsze nazwiska gali. Powrót mistrzów i nowe twarze!

Krwawy Sport 5 – poznaliśmy plakat i pierwsze nazwiska gali. Powrót mistrzów i nowe twarze!

Już w sobotę 4 grudnia w Redzie odbędzie się gal Krwawy Sport 5. To kolejna edycja gal formule K-1, gdzie zawodnicy rywalizują na gołe pięści. Do klatki powrócą weterani poprzednich gal, w tym również aktualni mistrzowie. Nie zabraknie jednak też nowych twarzy.

Krwawy Sport 5
Foto: Krwawy Sport

W rozpisce znaleźli się obecni czempioni. Mistrz kategorii do 80 kg Sebastian Skiermański zdobył tytuł na poprzedniej gali po zwycięstwie przez techniczny nokaut w starciu z Jędrzejem Durskim. Wystąpi także Patryk Hebel, czyli mistrz kategorii do 100 kg. Do klatki powrócą także znani z poprzednich gal Patryk Szopa oraz Jakub Szmajda.

Rozwijająca się organizacja angażuje jednak także nowe nazwiska. Na piątej edycji wystąpi m.in Kacper Miklasz, czyli zawodnik, którego mogliśmy oglądać na galach wielu polskich organizacji zarówno walk na gołe pięści jak i MMA – WOTORE, GROMDA, FEN czy MMA-VIP. Kolejnym uczestnikiem gali będzie Robert Maruszak, który w przeszłości zaliczył epizod na FEN czy walczył z Michałem Andryszakiem. W walce na gołe pięści swoich sił spróbuje też były pięściarz – Marcin Rekowski. “Rex” w trakcie swojej kariery pokonał Alberta Sosnowskiego i walczył m.in. z Andrzejem Wawrzykiem czy Krzystofem Zimnochem.

Poznaliśmy również oficjalny plakat grudniowej gali. Prezentuje się on następująco:

Plakat gali Krwawy Sport 5:

Zobacz także:

Martin Lewandowski o Don Kasjo: Nagradzamy tych co wygrywają, znajdzie mnie na insta!

Martin Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o pojedynek Marcina Wrzoska na gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Kasjuszem Życińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis