„Król P4P” – Artem Lobov zwolniony z UFC! Szuka zainteresowania KSW!

Jeden z najbardziej charakterystycznych zawodników z Europy, prześmiewczo nazywany „Królem P4P” – Artem Lobov (13-15-1, 1 N/C) został zwolniony z organizacji UFC. 32-latek szuka teraz zainteresowania innych organizacji mieszanych sztuk walki, m.in. wskazał federację KSW!

Choć w oktagonie największej amerykańskiej organizacji MMA na świecie miał rekord 2-5, to UFC przez długi czas uparcie trzymało Lobova w swoich szeregach. Nie wystarczył fakt posiadania ujemnego bilansu walk w karierze. Lobov to przyjaciel Conora McGregora i obecność Irlandczyka w narożników swojego kompana gwarantowała „Rosyjskiemu Młotowi” popularność.

Teraz jednak UFC powiedziało dość, a sam Lobov wskazał na Twitterze kilka organizacji, z którymi chciałby rozmawiać na temat potencjalnego kontraktu.

Lista wymienionych przez zawodnika potencjalnych pracodawców to: Bellator MMA, KSW, Rizin FF, Bare Knuckle FC, Obe Championship i ACA.

Lobov przegrał ostatnie walki z rzędu. W oktagonie musiał uznawać wyższość: Cuba Swansona, Andre Filiego i Michaela Johnsona.

Czy chcielibyście zobaczyć tego zawodnika w klatce federacji KSW?