MMA PLNajnowszeBoksKowboje, gladiatorzy i piraci – szalona zapowiedź walki Usyk vs. Fury! [WIDEO]

Kowboje, gladiatorzy i piraci – szalona zapowiedź walki Usyk vs. Fury! [WIDEO]

No… mają rozmach ci Saudyjczycy. Opublikowano bowiem oficjalną zapowiedź walki Fury vs. Usyk, która – co tu dużo mówić – rzuca na kolana.

Fury vs. Usyk trailer

Nie skłamię, jeśli napiszę, że Turki Alalshikh, minister ds. rozrywki monarchii, postawił wagę ciężką na nogi, przywracając jej dawny blask.

Za nieco ponad dwa tygodnie w ramach festiwalu Riyadh Season dojdzie do długo wyczekiwanej walki Tysona Fury’ego z Ołeksandrem Usykiem. Na szali znajdą się wszystkie tytuły mistrza świata wagi ciężkiej, a co za tym idzie, w stolicy Arabii Saudyjskiej wyłoniony zostanie najlepszy zawodnik kategorii królewskiej na świecie. Ukrainiec w ostanim pojedynku pewnie pokonał Daniela Duboisa, zaś Król Cyganów ledwo wygrał z debiutującym wówczas Francisem Ngannou.

Takie wydarzenie to ogromny prestiż, więc nie dziwi fakt, iż ogromne pieniądze idą na promocję całego przedsięwzięcia, które odbędzie się 17 lutego.

ZOBACZ TAKŻE: Fiziev chce drugiej walki z Gamrotem: Po walce obiecał mi, że da mi rewanż, jeśli będę chciał!

Wczoraj do sieci trafił oficjalny trailer gali Ring of Fire. Szejkowie ponownie postawili na ogromną ilość efektów specjalnych. Kowboje, gladiatorzy i piraci – wszystko to w zaledwie kilkominutowym materiale. Warto odnotować rolę Paula Andersona, znanego m.in. z serialu Peaky Blinders, gdzie grał Arthura Shelby’ego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis