MMA PLNajnowszeGamrotFiziev chce drugiej walki z Gamrotem: Po walce obiecał mi, że da mi rewanż, jeśli będę chciał!

Fiziev chce drugiej walki z Gamrotem: Po walce obiecał mi, że da mi rewanż, jeśli będę chciał!

Rafael Fiziev (12-3) myśli już o kolejnym pojedynku w największej organizacji na świecie. ”Ataman” w ostatniej walce doznał poważnej kontuzji, więc nie będzie to tak szybko, lecz już teraz nawołuje on do rewanżowego pojedynku z Mateuszem Gamrotem. Fiziev ma nadzieję, że dojdzie do jego drugiego starcia z naszym reprezentantem.

Gamrot

”Gamer” wystąpi na hitowej gali UFC 299. Polak będzie miał również nie lada wyzwanie, bowiem zmierzy się z byłym mistrzem Rafaelem Dos Anjosem (32-15).

Na tej samej karcie pojawi się także inny nasz reprezentant. Mowa o Michale Oleksiejczuku (19-6), który zmierzy się z Michaelem Pereirą (29-11). W main evencie do pierwszej obrony tytułu wagi koguciej stanie Sean O’Malley (17-1), który stoczy rewanżowy pojedynek z Marlonem Verą (23-8-1). W tak zwanym co-main evencie Dustin Poirier (29-8) zmierzy się z Benoitem Saint-Denisem (13-1). 

Fiziev liczy na rewanż!

Rafael Fiziev (12-3) w rozmowie z The AllStar zapewnił, że liczy w przyszłości na rewanżowy pojedynek z Mateuszem Gamrotem. 

Byłem oczywiście smutny, ale wierzę, że gdyby ta walka trwała dalej, byłby to piękny pokaz dla wszystkich stójkowiczów, jak należy walczyć z mocnymi zapaśnikami. Wierzę w to. Gdyby trwała dalej, to byłby przykład tego, jak walczyć z zapaśnikami (…) Rozmawiam już o tym z Sayatem, moim menadżerem. Gdy wrócę, chcę ponownie z nim walczyć. On mówił to samo. Po walce obiecał mi, że da mi rewanż, jeśli będę chciał.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis