MMA PLNajnowszeInneKostka Transporte nowym sponsorem Marcina Najmana

Kostka Transporte nowym sponsorem Marcina Najmana

Fani MMA w Polsce, w szczególności ci którzy oglądają gale Konfrontacji Sztuk Walki z pewnością kojarzą firmę Kostka Transporte. Logotyp tego przedsiębiorstwa pojawia się bowiem u wielu gwiazd MMA. Mieszkający od 37 lat w Niemczech polski biznesmen Adam Kostka prowadzi firmę transportową, która wspiera wielu fighterów. Do tego grona dołącza właśnie też… Marcin Najman.

Kostka Transporte nowym sponsorem Marcina Najmana

Firma Kostka Transporte oferuje usługi transportowe na terenie całych Niemiec oraz Europy. W ofercie znajduje się także transport towarów niebezpiecznych. Ponadto w zakresie działalności firmy znajduje się także magazynowanie oraz wynajem i transport kontenerów przeznaczonych do załadunku.

Adam Kostka od związany jest ze sportami walki. Sam w młodości trenował kickboxing. walcząc nawet amatorsko. Opowiedział o tym w rozmowie z MMA.pl w 2021 roku.

Od ósmego roku życia grałem w piłkę w Odrze Wodzisław. Po treningach było już późno i w różnych miejscach dostawałem nieraz wpieprz. Oglądałem filmy z Bruce’em Lee i później, kiedy miałem 15 lat, po treningu zostałem bardzo mocno pobity przez “szefa”, “Bunia”. Po wyleczeniu się nie było nic innego w mojej głowie, tylko nauczyć się walczyć 

Najpierw zacząłem trenować kung fu, a później karate kyokushin. Później wyjechałem do Niemiec i tam zacząłem treningi kickboxingu. Tak ćwiczyłem dalej, aż do tytułu mistrza Niemiec. Czas jednak się ograniczył, a i praca była dla mnie ważniejsza

Już jako biznesmen postawił jednak przede wszystkim na MMA, który uznaje za najbardziej perspektywiczny sport walki.

– W Polsce i w Niemczech przyszłość kickboxingu jest taka jak boksu. MMA jest tym nowoczesnym sportem walki, które będzie górowało i dalej się rozwijało

Kostka mieszka obecnie w Dusseldorfie i mocno wspiera lokalny klub UFD Gym. Trenujący tam zawodnicy mogą mocno liczyć na jego wsparcie. Wśród nich są choćby byli mistrzowie KSW – Roberto Soldic i Antun Racic czy też inni czołowi zawodnicy największej polskiej organizacji jak choćby Lom-Ali Eskiev.

Teraz firma Kostka Transporte postanowiła wkroczyć również w świat… freak fightów. Jej logotyp zobaczymy bowiem na ciele…Marcina Najmana już podczas jego najbliższej walki. 18 marca podczas gali High League 6 w katowickim Spodku słynny “El Testosteron” zmierzy się z Jackiem Murańskim. Walka ta obędzie się bez podziału na rundy na zasadach boksu birmańskiego. Oprócz uderzeń znanych z kicboxingu można także używać łokci jak również atakować głową.

Już w najbliższy poniedziałek (13 lutego) odbędzie się natomiast pierwsza konferencja prasowa przed galą High League 6, na której pojawi się m.in. właśnie Marcin Najman.

Już 13 lutego (poniedziałek) pierwsza konferencja prasowa przed galą High League 6 👊 Dowiozą Fraglesa?

Posted by Marcin Najman on Tuesday, February 7, 2023

Zobacz także:

Bellator 290: Ryan Bader po raz drugi nokautuje Fedora Emelianenko. Koniec kariery legendy [WIDEO]

Ryan Bader (31-7, 1 N/C) po raz drugi skończył Fedora Emelianenko (40-7, 1 N/C) w pierwszej rundzie. Tym razem doszło do tego podczas gali Bellator 290. Był to ostatni pojedynek w karierze “Ostatniego Cara”.

Conor McGregor vs. Michael Chandler już oficjalnie. Irlandczyk i Amerykanin trenerami w nowym sezonie TUF

Conor McGregor (22-6) wraca do oktagonu UFC. Irlandczyk został trenerem w 31. sezonie programu The Ultimate Fighter. Jego przeciwnikiem będzie natomiast Michael Chandler (23-8).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis