MMA PLNajnowszeAndrzej KościelskiKościelski krytykuje ”Gamera” za zachowanie z Don Kasjo: Nie wiem kompletnie czemu go zaczepiał!

Kościelski krytykuje ”Gamera” za zachowanie z Don Kasjo: Nie wiem kompletnie czemu go zaczepiał!

Andrzej Kościelski nie może zrozumieć zachowania Mateusza Gamrota, który jeszcze nie tak dawno wypowiadał się o ”Don Kasjo”. Było o tym głośno w środowisku MMA. Kasjusz przekonywał, że w boksie pokonałby aktualnego zawodnika UFC.

Gamrot

Warto jednak dodać, że popularny ”Don Kasjo” doszedł do porozumienia z ”Gamerem”. Kasjusz wspomniał, że spotkali się w szatni i wyjaśnili sobie wszystko.

Dzisiaj rozmawiałem z Gamrotem, wyjaśniliśmy sobie wszystko na osobności. Byliśmy razem w tej samej szatni, więc sobie porozmawialiśmy i jest luz.

Kościelski: Jak myślisz dlaczego się do niego sadzą?

Trener Andrzej Kościelski w rozmowie z Tomaszem Sararą wypowiedział się o zachowaniu Mateusza Gamrota. ”Gamer” w przeszłości wypowiadał się o popularnym ”Don Kasjo”.

Wcześniej wszedł w trash-talk ze znaną naszą postacią z Don Kasjo z FAME MMA. Znasz? No, a jak wcześniej był trash-talk cały czas leciał sobie z tym Don Kasjo. Ja akurat śledzę tą sytuację, bo często zawodnicy FAME MMA u nas trenują i też o nim mi opowiadali. Nie wiem kompletnie czemu on tego Don Kasjo zaczepił. Ten Don Kasjo co by na niego nie powiedzieć to jest taki chłopak… On się nie pi**doli z nikim, ale z tego co zauważyłem on nigdy pierwszy nikogo nie zaczepia. A po co się go zaczepia? Nie chodzi o reakcje. Zaczepiasz go żeby lajków sobie zrobić. Jak on ma swoje zasięgi jak cholera. Teraz mimo, że jesteś super zawodnikiem, walczysz w największych organizacjach, ale nadal ten pijar nie jest taki jaki chciałbyś mieć. To kogo trzeba zaczepić? Zaczepia Don Kasjo, a on Boga ducha winny ”Jak Ty mnie zaczepiasz to dlaczego ja nic? Też Ci pojadę”. A jak myślisz dlaczego się do niego sadzą? Nie jest też jakąś perełką/czyścioszkiem, ale z tego co pamiętam to tam każdy po kolei go zaczepiał. Pierwsi go zaczepiali, a on dopiero później dawał im łupnia. W tym jest dobry.  

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Szeliga chce walki z Mariuszem Pudzianowskim w klatce rzymskiej: Dalej siedzi z tyłu głowy! Co wy na to?

Piotr Szeliga nie odpuszcza i dalej nawołuje do pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim. O takim starciu ”Szeli” wspominał już parę razy. Przypomnijmy, że Piotr w debiucie pokonał brata Mariusza – Krystiana Pudzianowskiego.

Różalski o walce kobiety z mężczyzną na gali Najmana: Społeczeństwo to chciało! Widzieliście?

Marcin Różalski w rozmowie z Michałem Cichym został zapytany o ostatnie kontrowersyjne zestawienia, które odbył się na gali Marcina Najmana. Podczas MMA VIP 3 w Częstochowie doszło do dwóch zestawień kobiety z mężczyzną.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis