MMA PLNajnowszeFAME MMAKontrowersyjny freak fighter zawiesza swoją karierę! Większość walk przegrywał!

Kontrowersyjny freak fighter zawiesza swoją karierę! Większość walk przegrywał!

Popularny i niezwykle kontrowersyjny freak fighter zawiesza swoją sportową karierę! Informację tę przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co ciekawe, większość swoich pojedynków w sportach walki przegrywał.

Kontrowersyjny freak fighter zawiesza swoją karierę

Informacja o zawieszeniu kariery przez jednego z aktualnie najbardziej popularnych freaków w Polsce od wczoraj obiega opinię publiczną.

Kontrowersyjny freak fighter zawiesza swoją karierę!

Chodzi o Natana Marconia. “Bóg Estetyki” po ostatniej przegranej z Piotrem Szeligą na FAME 20 w walce, w której jego rywal miał do dyspozycji tylko jedną rękę, zapowiedział zawieszenie swojej sportowej kariery.

Natan Marcoń od kilku miesięcy prowadzi w sieci wymyśloną przez siebie “grę”, w której zamierzał zmienić freak fighty w Polsce. Zmienił je tak, że na jakiś czas zniknie z rywalizacji sportowej.

Poniżej oświadczenie zawodnika, który w swojej freakowej karierze przegrywał z: Daro Lwem, Denisem Załęckim, Wiejskim Koksem czy Adrianem Polakiem Polańskim:

“Kontrakt mam aktywny jeszcze na kilka walk, ale nie mam obowiązku go wypełniać. Po prostu zawieszam na dłuższy czas moją karierę we freak fightach. I żeby nie było – nie jest to spowodowane tym, że przegrałem walkę, że chcę zakończyć karierę. Wręcz przeciwnie. Ja chcę wrócić silniejszy, w o wiele lepszej formie fizycznej, w o wiele lepszej formie w sportach walki i pokazać w pełni swoje umiejętności, ponieważ w tej mojej ostatniej walce z Szeligą – pomimo stresu – uważam, że pokazałbym dużo więcej umiejętności, które nabyłem. A skończyło się na pierwszym lucky punchu od Piotrka.”

Fragment wypowiedzi Natana Marconia w temacie zawieszenia swojej kariery we freak fightach poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis