MMA PLNajnowszeTyper BetclicTypowanieTypowanie redakcyjne KSW 91. Sprawdź jak typujemy walki w czeskim Libercu

Typowanie redakcyjne KSW 91. Sprawdź jak typujemy walki w czeskim Libercu

Zapraszamy na dwieście dziewięćdziesiątą drugą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali KSW 91. Pierwsza gala największej polskiej organizacji MMA u naszych południowych sąsiadów. W czeskim Libercu poznamy tymczasowego mistrza kategorii lekkiej.

Typowanie redakcyjne KSW 91

Dodatkowo prezentujemy kursy bukmacherskie wystawione przez naszego partnera, legalną firmę bukmacherską –Betclic. Bukmacher jest wiarygodnym podmiotem, który spełnia wszystkie wymogi polskiego prawa. I pamiętajcie – udział w zakładach dozwolony jest po ukończeniu 18 roku życia.

Załóż konto na Betclic – zakład bez ryzyka do 200 zł


Valeriu Mircea vs. Leo Brichta  – o tymczasowy pas wagi lekkiej

Hubert Pawlik: Walka wieczoru KSW 91. Będzie to doskonałe zwieńczenie tego wydarzenia, ponieważ naprzeciwko siebie stanie dwóch najefektywniej walczących zawodników w całej kategorii.

Nie ma co ukrywać, że faworytem tego starcia będzie Brichta, który zawalczy przed własną publicznością. Jego najmocniejszą stroną jest stójka i prawdopodobnie w tej płaszczyźnie odbędzie się większość starcia. Większość, ponieważ nie wydaje się, żeby obaj spędzili w klatce 25 minut. Biorąc pod uwagę ich styl walki, nie ma innej możliwości – to musi zakończyć się przed czasem.

Obaj znajdują się obecnie na imponującej fali zwycięstw. Czech przystąpi do tego pojedynku z ośmioma wygranym z rzędu, natomiast jego rywal – z trzema. Ich wspólnym mianownikiem jest również ich ostatni rywal – Roman Szymański. Polak został najpierw wypunktowany na Stadionie Narodowym przez Mirceą, a następnie poległ przez TKO z Brichtą. Tym samym obaj udowodnili, że skoro są w stanie wygrać z takim zawodnikiem, to mogą sięgnąć po pas KSW.

Mimo to uważam, że zwycięzcą zostanie Brichta. Jego wiek, charakter, siła ciosu oraz poukładana stójka sprawią, że zostanie nowym tymczasowym mistrzem KSW i za kilka miesięcy zmierzy się z Salahdinem Parnassem o prawowity tytuł (o ile Francuz nie odejdzie do UFC). TYP: Leo Brichta, TKO w 3. rundzie

Valeriu Mircea: Jakub, Mateusz, Maciej, Arkadiusz, Oskar, Jan

Leo Brichta: Hubert, Bartosz, Igor


Dominik Humburger vs. Adrian Dudek

Bartosz Cieśla: Pierwotnie rywalem Humburgera na gali KSW 91 miał być Albert Odzimkowski. „Złoty” z powodu choroby musiał się jednak wycofać z pojedynku a zastąpił go Adrian Dudek.

Obaj zawodnicy preferują walkę w stójce, dlatego też spodziewam się rywalizacji właśnie w tej płaszczyźnie. Zarówno Czech jak i Polak kończą zdecydowaną większość swoich pojedynków przed czasem, dlatego również nie przypuszczam, aby ta walka potrwała pełen dystans.

Na korzyść Humburgera przemawia to, że walczy przed rodzimą publicznością, która może go ponieść. Dodatkowo będzie chciał się zrehabilitować po pierwszej porażce w karierze. Kolejna porażka z pewnością oddaliłaby go na dłuższy czas od rywalizacji o najwyższe cele w Federacji KSW. W końcu Czech powinien przełamać rywala. Prawdopodobny wydaje się scenariusz, w którym narusza Dudka w stójce a następnie kończy pojedynek uderzeniami w parterze. TYP: Dominik Humburger przez TKO w 2. rundzie

Dominik Humburger: Bartosz, Hubert, Arkadiusz, Igor, Jan, Oskar, Mateusz, Maciej, Jakub

Adrian Dudek: 


Henry Fadipe vs. Matúš Juráček

Henry Fadipe: Maciej, Jakub, Mateusz, Jan, Igor, Oskar, Hubert, Bartosz

Matúš Juráček: Arkadiusz


Kacper Koziorzębski vs. Viktor Červinský

Kacper Koziorzębski: Jakub, Hubert, Jan, Mateusz, Igor

Viktor Červinský: Maciej, Arkadiusz, Bartosz, Oskar


Łukasz Charzewski vs. Michał Sobiech 

Łukasz Charzewski: Bartosz. Hubert, Igor, Jakub, Maciej, Jan, Oskar, Mateusz, Arkadiusz

Michał Sobiech:


Vasil Ducár vs. Dawid Kasperski 

Vasil Ducár: Arkadiusz, Jan, Jakub

Dawid Kasperski: Mateusz, Oskar, Maciej, Hubert, Igor, Bartosz


Josef Štummer vs. Adrian Wieliczko 

Josef Štummer: Maciej, Igor, Jakub, Jan, Hubert, Mateusz

Adrian Wieliczko: Oskar, Bartosz, Arkadiusz


Mariusz Joniak vs. Tobiasz Le

Mariusz Joniak: Jakub, Bartosz, Arkadiusz, Hubert, Oskar, Maciej, Mateusz

Tobiasz Le: Igor, Jan


Wiktoria Czyżewska vs. Petra Částková

Wiktoria Czyżewska: Mateusz, Oskar, Arkadiusz Jakub, Igor, Maciej, Bartosz, Hubert, Jan

Petra Částková:


Pojedynki gali KSW 91 można obstawiać u naszego partnera – Betclic.

Podawajcie w komentarzach swoje typy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis