MMA PLNajnowszeFAME MMAKonopskyy nazwał włodarzy FAME MMA fraj*rami! Gola reaguje: Za dużo sobie pozwalasz!

Konopskyy nazwał włodarzy FAME MMA fraj*rami! Gola reaguje: Za dużo sobie pozwalasz!

Mikołaj Tylko zaskoczył swoim zachowaniem podczas drugiej konferencji FAME MMA 15. Popularny youtuber w pewnym momencie mocno obraził włodarzy freakowej organizacji. Wojciech Gola postanowił szybko zareagować!

Konopskyy

”Konopskyy” wystąpi już w piątek na gali FAME MMA 15 w Łodzi. Mikołaj zmierzy się z Marcinem ”Xayoo” Majkutem. Przypomnijmy, że ”Xayoo” nie tak dawno debiutował. Było to szybkie i łatwe zwycięstwo z Sergiuszem ”Nitro” Górskim.

W main evencie dojdzie do rewanżu po latach! Marta Linkiewicz po kolejnym zwycięstwie stanie przed szansą rewanżu. ”LinkiMaster” skrzyżuje rękawice z Anielą Bogusz. ”Lil Masti” to póki co jedyna zawodniczka, która pokonała obecną mistrzynię FAME MMA.

Duże zaskoczenie!

Mało kto się spodziewał takich słów! W pewnym momencie ”Konopskyy” w mocny sposób wypowiedział się o właścicielach FAME MMA.

Na początku jak to było zgłaszane, a jako, że jesteście takimi fraj**ami – że wystarczy was postraszyć, że się gdzieś nie przyjedzie, to zadziałało.

Wojciech Gola postanowił zareagować.

Konop, ale myślę, że za dużo sobie pozwalasz. Frajm możesz siebie nazywać, a po drugie no słuchaj… Co tam Xayoo powiedział takiego. Rozumiem, że to było kua w formie żartu/dissu

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Kuzyn Tysona Fury zabity nożem! Mistrz zabiera głos: Tylko tchórze chodzą po ulicach z bronią! Widzieliście co dokładnie się stało?

To jest smutna wiadomość. Niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) poinformował, że w niedzielę zabito jego kuzyna. 31-letni Rico Burton został ugodzony nożem w szyję. Brytyjczyk zwrócił się do wszystkich z ważnym przesłaniem.

Joanna Godlewska-Murańska zabiera głos po konferencji: Przerażenie ogarnia człowieka! Co wy na to?

Joanna Godlewska-Murańska na insta stories zabrała głos po drugiej konferencji FAME MMA 15. Żona Jacka Murańskiego postanowił wypowiedzieć się na temat zachowania Arkadiusza Tańculi i ”Szalonego Reportera”. Jacek Murański z dwoma wspomnianymi miał zmierzyć się w Łodzi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis