MMA PLNajnowszeFAME MMAKolejny utytułowany zawodnik chętny na starcie z Ferrarim: Może i na mnie przyjdzie pora…

Kolejny utytułowany zawodnik chętny na starcie z Ferrarim: Może i na mnie przyjdzie pora…

Jak widać nie brakuje chętnych do starcia z Amadeuszem Roślikiem. Jan Lodzik to kolejny uznany sportowiec, który przyznał, że chętnie zmierzy się z popularnym ”Ferrarim”.

Ferrari

Warto zaznaczyć, że już od jakiegoś czasu mówi się o potencjalnej walce Amadeusza Roślika z doświadczonym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. Walka miałaby się odbyć w formule MMA w organizacji FAME MMA. Roślik nie ukrywa, że jego najbliższy start będzie bardzo dużym wyzwaniem, więc aktualnie przygotowuje się w Tajlandii.

Jan Lodzik to przede wszystkim doświadczony i utytułowany zawodnik K-1. ”Irona” możecie znać chociażby ze startów w organizacji DSF. Lodzik aktualnie próbuje swoich sił w boksie. Jan może pochwalić się rekordem siedmiu zwycięstw.

Jest kolejny chętny!

Jan Lodzik w mediach społecznościowych postanowił zareagować na jeden z postów. Pięściarz i doświadczony zawodnik K-1 wyznał, że chętnie zmierzy się z Amadeuszem Roślikiem. Ponadto wypowiedział się krótko o walce Ferrari-Łaszczyk.

O, to może i na mnie przyjdzie pora żeby sprawdzić tego samozwańczego władce srekieł (…) Myślę że jestem dla niego “za duży”. Szczurka weźmie i będzie się chwalił, że wygrał z utytułowanym zawodowcem

Roślik ostatni pojedynek stoczył na gali FAME MMA 16. Podopieczny Mirosława Oknińskiego bez problemów w pierwszej odsłonie zdemolował Mariusza ”Hejtera” Słońskiego.

Zobacz także:

Pasternak spotkał Kwiecińskiego na konferencji High League 5: On ma coś z banią! Dziwny gość! Widzieliście?

Michał Pasternak (16-8) pojawił się na wczorajszej konferencji High League 5. Jak się okazuje ”Wampir” spotkał Alana Kwiecińskiego, za którym krótko mówiąc nie przepada. Pasternak całą sytuację skomentował w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco.

Walka Najman-Murański zagrożona? ”Muran” stawia warunek: Ma nie dostać wypłaty jeżeli…

Pojawia się duży problem! Walka Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem jest mocno zagrożona? ”Muran” w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zapewnił, że jeżeli nie zostaną spełnione jego warunki, to walka nie dojdzie do skutku. Przypomnijmy, że o tym zestawieniu mówi się już bardzo długo. Jest tutaj duży realny konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis