MMA PLNajnowszeJurasKolejny bohater gali XTB KSW Colosseum 2? “Juras” zabiera głos!

Kolejny bohater gali XTB KSW Colosseum 2? “Juras” zabiera głos!

Ogłoszenie o drugiej w historii gali KSW na Stadionie Narodowym podgrzała fanów MMA do czerwoności. Poznaliśmy dopiero jednego uczestnika tego wydarzenia, którym jest Mamed Khalidov. Czy “Juras” będzie kolejnym?

Gala KSW Colosseum 1, która miała miejsce 27 maja 2017 roku, była ogromnym sukcesem. Federacji udało się wówczas sprzedać ponad 57 tysięcy biletów! Kogo ujrzeliśmy wtedy w klatce? Main eventem było starcie Borysa Mańkowskiego z Mamedem Khalidovem, a całe wydarzenie było naszpikowane gwiazdami. Gamrot, “Popek”, Parke, Janikowski, Wrzosek, Kita, można by długo wymieniać. Ówczesna karta walk wzbudzała tylko i wyłącznie wielkie “wow”. Teraz, po prawie równo sześciu latach, znów będziemy świadkami podobnego, hitowego wydarzenia.

XTB KSW Colosseum 2 to gala, którą mamy zapamiętać do końca życia. Odbędzie się trzeciego czerwca, a na dzień dzisiejszy jedynym potwierdzonym zawodnikiem, który ma wziąć udział jest Mamed Khalidov. Pomimo tego, że prawie nic nie wiemy to…na ten moment już zostało sprzedanych ponad kilka tysięcy biletów. Fani MMA co chwilę kreują i dzielą się potencjalną kartą walk tego wydarzenia. Wiele osób wierzy, że KSW uda się zakontraktować legendę sportów walki, Alistaira Overeema.

“Juras” także się pojawi w karcie walk?

Ogłoszenie tego wydarzenia skomentował między innymi Łukasz Jurkowski. Weteran KSW odniósł się także do wielu zapytań o jego występ na czerwcowej gali.

KSW Koloseum ponownie na Stadionie Narodowym. Życzę każdemu zawodnikowi MMA, aby poczuł te emocje. Niezapomniane chwile… Dostałem wiele wszelakich wiadomości, czy będę ponownie walczył na Koloseum 2. Nie wiem…najpierw Maciej Kawulski musi zaprosić na kawę, potem muszę znaleźć czas na solidne przygotowania. Czy chciałbym? Jasne. Wróciłem na Narodowy i pewna klamra mogła by się dopiąć. Czy muszę? Nie.

Zobacz także:

UFC 285 z udziałem Mateusza Gamrota – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Przed nami kolejna numerowana gala UFC. W najbliższy weekend w Las Vegas odbędzie się bowiem UFC 285 – z dwoma walkami mistrzowskimi i Polakiem na karcie walk.

Znamy szczegóły drugiej walki Roberto Soldicia w One Championship! To nie będzie łatwe starcie!

Poznaliśmy szczegóły drugiej walki Roberto Soldicia (20-3) w największej azjatyckiej organizacji na świecie. ”RoboCop” nie będzie miał łatwego zadania, bowiem zmierzy się z byłym mistrzem One Championship.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis