MMA PLArchiwumAnthony JoshuaKlepnięte! Usyk vs Joshua 2 o multum pasów w boksie się dzieje! Znamy datę i miejsce walki!

Klepnięte! Usyk vs Joshua 2 o multum pasów w boksie się dzieje! Znamy datę i miejsce walki!

To już oficjalna wiadomość! Kibice pięściarstwa na najwyższym poziomie mogą zacząć świętować zakontraktowanie jednego z najgłośniejszych rewanżów w wadze ciężkiej w ostatnich latach! Starcie Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua jest już klepnięte!

Usyk vs Joshua 2

Informacja o oficjalnym zakontraktowaniu tego starcia została podana wczoraj na twitterze.

Usyk vs Joshua 2 o multum pasów w boksie się dzieje!

Pojedynek ten odbędzie się 20 sierpnia w Arabii Saudyjskiej, a konkretnie w Dżudzie. Będzie to rewanż za walkę, która odbyła się we wrześniu zeszłego roku. Stawką tego starcia będzie multum pasów w wadze ciężkiej. Pięściarze zmierzą się bowiem o tytuły mistrza wagi ciężkiej federacji: WBO, WBA, IBO i IBF.

Pierwsza walka między Joshuą a Usykiem zakończyła się zwycięstwem Ukraińca decyzją sędziów. Będzie to natychmiastowy rewanż obu pięściarzy.

Co ciekawe, Oleksandr Usyk po wybuchu wojny Rosji z Ukrainą czynnie brał udział w obronie terytorium swojego kraju. Jednak z uwagi na zaplanowany pojedynek, aktualnie skupia się na treningach. Po walce ponownie ma wrócić na Ukrainę, by bronić swojego kraju przed agresją Rosjan.

Zobacz także:

KSW: Zimmerman rzuca wyzwanie! Legenda K-1 po zwycięstwie z Różalem chce… Izu Ugonoha! Co wy na to?

Errol Zimmerman ma za sobą świetny debiut w KSW. 36-latek po walce w rozmowie z Mateuszem Borkiem wskazał rywala, z którym chciałby się zmierzyć w kolejnym pojedynku. Errol był pod wrażeniem największej organizacji w naszym kraju i zapewnił, że chce wrócić jak najszybciej i stoczy drugą walkę w Polsce.

Denis Załęcki ostro do Kwiecińskiego: Jak można być taką ku**ą, dla mnie jesteś skończony! Widzieliście?

Denis Załęcki postanowił mocno zareagować na zachowanie Alana Kwiecińskiego. ”Alanik” zapewnił, że wpłaci pieniądze na cele charytatywne, lecz sam wybierze na co je przeznaczy. ”Bad Boy” jest wściekły na Kwiecińskiego i zapewnia, że w jego oczach jest już skończony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis