MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki ostro do Kwiecińskiego: Jak można być taką ku**ą, dla mnie jesteś skończony!

Denis Załęcki ostro do Kwiecińskiego: Jak można być taką ku**ą, dla mnie jesteś skończony!

Denis Załęcki postanowił mocno zareagować na zachowanie Alana Kwiecińskiego. ”Alanik” zapewnił, że wpłaci pieniądze na cele charytatywne, lecz sam wybierze na co je przeznaczy. ”Bad Boy” jest wściekły na Kwiecińskiego i zapewnia, że w jego oczach jest już skończony.

Załęcki

Alan Kwieciński w tym roku mierzył się z Denisem i Dawidem Załęckim. Obie walki miały miejsce na gali High League. W obu przypadkach Kwieciński przeżywał bardzo ciężkie chwile. Ostatnie starcie z Dawidem zakończyło się szybką przegraną (3 liczenia). Z Denisem zaś widzieliśmy trzy rundy dużej dominacji. ”Bad Boy” parę razy miał oponenta na deskach, ale ostatecznie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Denis Załęcki ostro o Kwiecińskim!

Denis Załęcki również na insta stories postanowił zareagować! ”Bad Boy” ostro skomentował zachowanie Alana Kwiecińskiego.

Alan ZŁOTÓWO! Przelej 10 k na hospicjum dziecięce w Toruniu! Zakład przegrałeś! Dzieci czekają! Jak można być taką ku**ą bez honoru! Wszystko inne da się wytłumaczyć, ale takim zachowaniem pokazujesz brak serca! Dla mnie jesteś skończony! Jeśli chodzi o pomoc dzieciaczkom to powinieneś jako pierwszy stać w kolejce by im pomóc, a nie się kur*a jeszcze kłócisz! Ludzie muszą wywierać na tobie presję byś to zrobił.. szok. Nawet jak wpłacisz to ch*j ci w dupę! Bo takie rzeczy to sprawa honoru! A nie ku*wa wymuszane przez ludzi! Nie odpuszczę… Jeśli nie dokonasz wpłaty to sami z ojcem coś zorganizujemy by dzieci miały to co został im obiecane!

Zobacz także:

I Ty możesz wspomóc legendarnego Marka Piotrowskiego w rehabilitacji

Marek Piotrowski to żywa legenda polskiego kickboxingu i wielokrotnym mistrz świata w tej dziedzinie sztuk walki. Od lat jednak zmaga się z inną walką – chorobą, która nie pozwala mu w prowadzeniu normalnego życia.

Stosić zgłasza gotowość do walki z Arkiem Wrzoskiem! Serb zapowiada mocną walkę w stójce! Co wy na to?

Arkadiusz Wrzosek już oficjalnie został zawodnikiem największej organizacji w naszym kraju. Lada moment poznamy szczegóły debiutu Wrzoska w mieszanych sztukach walki. Jak widać nie brakuje zawodników, którzy chętnie zmierzą się z uznanym kick-boxerem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis