MMA PLNajnowszeBez kategoriiKim jest Sebastian Fabijański? Przeciwnik “Wac Toji” na FAME MMA 17.

Kim jest Sebastian Fabijański? Przeciwnik “Wac Toji” na FAME MMA 17.

Kim jest Sebastian Fabijański? Gala FAME MMA 17 tuż tuż. Oczy wszystkich skierowane są w stronę starcia “Ferrari” vs “Szczurek”, jednakże co-main event gali także zapowiada się naprawdę interesująco. Raper “Wac Toja” zmierzy się z Sebastianem Fabijańskim, który…no właśnie? Kim finalnie jest?

Pierwszą wskazówkę sugerującą nam, że ujrzymy “Wac Toję” w oktagonie FAME otrzymaliśmy już ponad 9 miesięcy temu. Właśnie wtedy została opublikowana piosenka, a zarazem trailer “Na 100” do gali FAME 15. Wykonawcami, którzy wzięli udział w tworzeniu piosenki byli “Kubańczyk” oraz właśnie wspomniany wyżej raper. Zestawienie go wraz z “Alterboyem” nie było złym pomysłem, natomiast między panami nie występuje jakaś zła krew.

Cały Sebastian Fabijański!

Sebastian urodził się w Warszawie, a początkowo myślał o zostaniu piłkarzem. Trenował nawet w Legii, czy MKS Piasecznie. W związku z problemami zdrowotnymi jego potencjalna kariera zakończyła się fiaskiem.

Jeśli chodzi o szkołę wyższą to Sebastian od początku chciał studiować aktorstwo. Brak szczęścia oraz niesubordynacja odwlekały spełnienie jego planów. Finalnie udało mu się zarazem dostać, jak i ukończyć Akademię Teatralną w Warszawie. Na początku swojej kariery grał w serialach. Trwało to parę lat, aż wreszcie zadebiutował w filmie długometrażowym “Miasto 44”. Mieliśmy okazję go ujrzeć także w produkcjach Patryka Vegi, czy choćby w hicie “Kamerdyner”.

Sebastian Fabiański wiek, wzrost

Aktor oraz fighter FAME MMA urodził się 14 czerwca 1987 roku, więc obecnie ma 36 lat. Sebastian Fabiański ma 185 cm wzrostu.

Przebranżowienie?

19 czerwca ukazała się pierwsza hip-hopowa płyta aktora “Prymityw”. Wspomnieć trzeba też o tym, że jeśli chodzi o “rap grę” to Sebastian ma konflikt z Jakubem Grabowskim. Wszystko zaczęło się od paru wersów w jednym z utworów popularnego “Quebo”. W dziele “Szubienicapestycydybroń” spotykamy się z nastepującymi wersami.

Raperzy rozumiem, ale ku*wa Fabijański?!

Idę sobie biegać pięknym świtem nadwiślańskim

Nie mogę przejmować się tym co gadają błazny

W moim filmie bracie to nie hajs gra rolę

Gdybym się urodził z tak zamkniętą głową

Pewnie raczej też chciałbym zostać aktorem

Tylko po to by jak narzadziej być sobą, słowo

Scysja nabrała tempa i nie jest już to byle jaki spór. Po ogłoszeniu Fabijańskiego jako zawodnika FAME MMA, aktor powiedział, że chciałby spotkać się w klatce z osobą, z którą ma konflikt rapowy. Czy dojdzie kiedyś do straciła obu panów? Czas pokaże.

https://www.instagram.com/p/B7ldoUUhpRf/?utm_source=ig_web_copy_link

Zobacz także:

Fedor GOAT wagi ciężkiej? Ryan Bader: Fedor w prime kontra on w prime, to stawiam na niego

Ryan Bader to mistrz wagi ciężkiej organizacji Bellator MMA. Amerykanin już w najbliższą sobotę 4 lutego zmierzy się w rewanżu z legendarnym Fedorem Emelianenko. Dla wielu kibiców Fedor to GOAT wagi ciężkiej, ale zdaniem Badera, kwestia ta jest bardziej skomplikowana.

Pierwsze karty RIZIN w 2023 roku odkryte. Pogromca ochroniarza Mayweathera w main evencie w kwietniu

Organizacja RIZIN na konferencji zaprezentowała kalendarz na najbliższe miesiące, a także zaprezentowała pierwsze zestawienia na kolejną galę, która odbędzie się w Osace. Poznaliśmy również main event, chociaż na dzisiaj nie wiadomo, według jakich zasad on się odbędzie. Powalczą w nim dwie bardzo barwne osobowości.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis