MMA PLBoksKiedy to było… Dziś mija 20-lat od pierwszej zawodowej walki Najmana!

Kiedy to było… Dziś mija 20-lat od pierwszej zawodowej walki Najmana!

To właśnie dziś mija rocznica od pierwszej zawodowej walki Marcina Najmana. ”El Testosteron” dokładnie 20-lat temu odnotował debiut w boksie.

Najman

Częstochowianin obecnie zakończył swoją przygodę. Marcin wystąpił w walce wieczoru pierwszej edycji MMA VIP.  41-latek w pierwszej rundzie szukał mocnego ciosu i cały czas pracował niskimi kopnięciami. ”Taxi Złotówa” nie zamierzał ryzykować i wchodzić w intensywne wymiany. To się opłaciło, bo już w drugiej odsłonie było widać zmęczenie ”El Testosterona”. Kluczowe okazały się ciosy na tułów.

Sami zobaczcie jak to się skończyło:

To już 20 lat!

Marcin Najman dokładnie 30-kwietnia 2001 roku odnotował swój debiut w boksie. Była to walka na Słowacji z zawodnikiem publiczności Petrem Šimko. Najman przegrał przez TKO w 1 rundzie.

Trzeba przyznać, że Marcin Najman miał trudne początki w boksie. Częstochowianin na starcie przegrał trzy walki – w tym wszystkie przed czasem. Była to choćby walka z Dawidem Kosteckim.

Potem było już zdecydowanie lepiej. W Siedlcach doszło nawet do rewanżu z Petrem Simko. Najman pod koniec marca 2006 roku mógł cieszyć się z wygranej. ”El Testosteron” po czterech rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Cały pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Masternak o walce Don Kasjo-Parke: Kasjusz będzie faworytem! Zaskoczeni?

Były mistrz federacji WBA – Mateusz Masternak wypowiedział się na temat zbliżającej się walki wieczoru FAME MMA 10. W daniu głównym majowej gali wystąpi Kasjusz “Don Kasjo” Życiński, który zmierzy się z Normanem Parke. “Na pewno Kasjo będzie faworytem.”

FAME MMA 10: Pająk z nowym rywalem! Taką walkę chcieli kibice?

Kilka godzin temu organizacja FAME MMA poinformowała, że Gamou Fall wypadł z walki z Piotrem Pająkiem. Szybkie poszukiwania zastępstwa zakończyły się jeszcze tego samego dnia. Nowym rywalem 31-latka na gali FAME MMA będzie Alan Kwieciński!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis