MMA PLFAME MMAFAME MMA 10: Pająk z nowym rywalem! Taką walkę chcieli kibice!

FAME MMA 10: Pająk z nowym rywalem! Taką walkę chcieli kibice!

Kilka godzin temu organizacja FAME MMA poinformowała, że Gamou Fall wypadł z walki z Piotrem Pająkiem. Szybkie poszukiwania zastępstwa zakończyły się jeszcze tego samego dnia. Nowym rywalem 31-latka na gali FAME MMA będzie Alan Kwieciński!

Pająk

Przykre wieści dobiegły do nas kilka godzin temu z obozu Gamou Falla. Zawodnik, który trenuje na co dzień w klubie Ankos MMA Poznań, doznał złamania ręki, co wyklucza go z występu na gali FAME MMA 10. O kontuzji aktora poinformowała organizacja FAME na swoim profilu na Instagramie.

Również za pośrednictwem IG, do całej sytuacji odniósł się kontuzjowany zawodnik.

Shit Happens! Co mogę powiedzieć! Widocznie tak miało być., Nigdy tak ciężko nie pracowałem jak do tej walki. Poświęciłem się całkowicie tym przygotowaniom i wierzyłem, że damy Wam z Piotrem Pająkiem najlepszą walkę ze wszystkich dotychczasowych gal! Nie ma jednak, co płakać nad rozlanym mlekiem. Jest jak jest. Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa i gwarantuje, że zobaczycie mnie na którejś z kolejnych gal Fame MMA!

Dziękuje Wam za ogromne wsparcie. Spływa do mnie setki wiadomości. Jesteście wielcy – dodał Gamou.

Rywalem Gamou miał być Piotr Pająk. Zawodnik z Bielska-Białej to Youtuber, który prowadzi kanał Podróże Wojownika. Zawodnik zadebiutuje w zawodowym MMA na gali Fame 10, jednak nie będzie to jego debiut na galach FAME. W pierwszej walce dla freakowej organizacji w listopadzie ubiegłego roku musiał uznać wyższość Alana Kwiecińskiego, który wypunktował go na pełnym dystansie.

Kwieciński nowym rywalem!

Nowym rywalem Piotra Pająka będzie Alan Kwiecieński. Olsztynianin wchodzi na zastępstwo do pojedynku z 29-latkiem. Będzie to rewanż za pojedynek z gali FAME MMA 8, gdzie Kwieciński pokonał rywala przez decyzję. Walka odbyła się w formule kickboxingu.

Alan Kwieciński to była gwiazda programu Warsaw Shore. Obecnie zawodnik trenujący w Warszawskim Centrum Atletyki skupił się głównie na sportach walki, w których stoczył już 13 pojedynków. Olsztynianin, występował głównie w formule kickboxingu, jednak trzykrotnie wchodził do klatki tocząc walkę w MMA. W ostatnim pojedynku w mieszanych sztukach walki przegrał przez decyzję z Arkadiuszem Tańculą na gali FAME MMA 6.

Gala Fame MMA 10 odbędzie się 15 maja w systemie pay-per-view.

Tomasz Sarara o FAME MMA: Nie jest łatwo, ale próbuje się przyzwyczaić!

Tomasz Sarara w rozmowie z portalem mymma.pl zdradził swoją obecną opinię na temat FAME MMA. Freakowa organizacja w krótkim czasie zyskała dużą popularność.

KSW: Milanović chętnie sprawdzi Narkuna! ”On nie ma szacunku do swoich rywali”!

Nikola Milanović, zaliczył nieudany debiut w organizacji KSW. Serb przegrał w debiucie z Mariuszem Pudzianowski, jednak nie zamierza zasypiać gruszek w popiele. “Chętnie bym go sprawdził” powiedział Milanović o potencjalnej walce z Tomaszem Narkunem.

Trener Piotr Bagiński komentuje przegraną Narkuna na KSW 60: Zmęczenie, chaos się wdarł…

Piotr Bagiński skomentował ostatnią walkę Tomasza Narkuna (18-4), który po raz drugi stanął przed szansą zdobycia pasa wagi ciężkiej w organizacji KSW. Trener gwarantuje, że jego podopieczny był w dobrej formie, ale dość szybko pojawił się chaos i zmęczenie…

Zobacz także:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis