MMA PLNajnowszeClout MMAKibice Elany Toruń wydali oświadczenie w sprawie Denisa Załęckiego! Cios dla freak fightera?

Kibice Elany Toruń wydali oświadczenie w sprawie Denisa Załęckiego! Cios dla freak fightera?

Kibice Elany Toruń, czyli toruńskiego klubu piłkarskiego wydali oświadczenie w sprawie Denisa Załęckiego, który był/jest deklarowanym fanem toruńskiej ekipy. Oświadczenie to powstało po ostatniej gali Clout MMA 3.

Kibice Elany Toruń wydali oświadczenie w sprawie Denisa Załęckiego

A na tej imprezie, Denis Załęcki wystąpił w klatce dwukrotnie. Najpierw w kompromitującym stylu przegrał z Patrykiem “Wielkim Bu” Masiakiem decyzją sędziów, by chwilę później stoczyć jednosekundową walkę z Natanem Marconiem, który tuż po rozpoczęciu walki poddał się werbalnie, nie chcąc kontynuować walki z Torunianinem.

Kibice Elany Toruń wydali oświadczenie w sprawie Denisa Załęckiego!

Denis Załęcki to także deklarowany kibic toruńskiej Elany. Problem jednak w tym, że środowisko kibicowskie na ten moment odcięło się od popularnego freak fightera.

Poniżej prezentujemy pełne oświadczenie Elanowców, czyli kibiców toruńskiego klubu piłkarskiego:

“Od dłuższego czasu staramy się w internecie nie publikować za dużo treści, ale są sytuacje, które wymagają zabrania głosu z naszej strony!

Tym razem My w temacie, o którym od wczoraj jest głośno i siłą rzeczy wiele ekip czeka na nasz komentarz.

Denis Załecki to chłopak, który faktycznie niegdyś reprezentował Młodą Elanę i nasze trybuny. Zawsze wtedy charakternie i do samego końca! Tak było jeszcze za czasów Gromdy i Wotore! Później Denis jednak m.in. z chęci zarobku i zapewnienia godnej przyszłości swojej córeczce, wszedł w ten cały świat freak fightów, stał się rozpoznawalny w całej Polsce, co niekoniecznie jest dobre będąc aktywnym fanatykiem i poniekąd sam wybrał dla siebie inną drogę! Wtedy też jak sam mówi odbił od naszego świata kibicowskiego!

My jako Elana odcięliśmy się od The War już ponad 2 lata temu, chcąc dać jasno do zrozumienia, że nie jest to organizacja naszej grupy kibicowskiej, a prywatne przedsięwzięcie Denisa! Właściwie od tego samego momentu Denis nie pojawia się już na meczach Elany! Na tamten czas nie widzieliśmy potrzeby poruszania takich kwestii w internecie, dlaczego tak a nie inaczej, ważne dla nas było aby w naszym gronie jak i w szeregach ekip zaprzyjaźnionych z nami było to wszystko wyjaśnione jak się sprawa przedstawia!

Na dzień dzisiejszy jedyne co łączy Denisa z Elaną to jego tatuaże, wspomnienia i kilka prywatnych kontaktów z osobami od nas! Powyższą treścią chcemy jasno dać do zrozumienia, że Denis obecnie nie jest już reprezentantem naszej ekipy i nie chcemy aby jego walki, wywiady i działania prywatne były kojarzone z grupami kibicowskimi Elany Toruń!

Tyle w temacie!

/GRUPY KIBICOWSKIE ELANY TORUŃ/”

Od dłuższego czasu staramy się w internecie nie publikować za dużo treści, ale są sytuacje, które wymagają zabrania…

Posted by elanowcy.pl – Elana Toruń on Saturday, December 30, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis