MMA PLNajnowszeUFCKhamzat Chimaev wystąpi na UFC 300? Tajemniczy wpis zawodnika!

Khamzat Chimaev wystąpi na UFC 300? Tajemniczy wpis zawodnika!

Khamzat Chimaev jednym wpisem rozgrzał kibiców do czerwoności. Borz kusi występem na UFC 300.

Chimaev UFC 300
Foto: MMA Junkie

W październiku 2023 roku Chimaev stoczył pojedynek na UFC 294 w Abu Zabi, gdzie na pełnym dystansie pokonał Kamaru Usmana. Na szali starcia pomiędzy niepokonanym Czeczenem a byłym mistrzem organizacji znalazł się status pretendenta do tronu kategorii średniej.

Khamzat zdradził ostatnio, że w następnej walce stanie w szranki ze zwycięzcą main-eventu UFC 297, w którym za łby wezmą się Sean Strickland i Dricus Du Plessis.

Jubileuszowe wydarzenie największej ligi MMA na świecie zbliża się wielkimi krokami, wobec czego z dnia na dzień dowiadujemy się coraz to nowszych informacji na temat hucznej imprezy amerykańskiego giganta, która odbędzie się 13 kwietnia w Las Vegas.

Obecnie 29-latek zajmuje 9. miejsce w rankingu kategorii średniej UFC. Wygląda na to, że Chimaev wyznaczył sobie trochę większe tempo toczenia pojedynków niż ostatnio, co może ucieszyć fanów talentu Czeczena.

ZOBACZ TAKŻE: Załęcki w jacuzzi wydaje oświadczenie! Bad Boy uderza w Wielkiego Bu i rzuca wyzwanie Don Diego!

Pozotało czekać aż jakieś zaufane zródło potwierdzi obecność Khamzata na UFC 300, ponieważ na ten moment to tylko wróżenie z fusów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis