MMA PLNajnowszeKhamzat ChimaevKhamzat Chimaev znowu prowokuje: Nikt nie chce ze mną walczyć! Mam gdzieś tych gości!

Khamzat Chimaev znowu prowokuje: Nikt nie chce ze mną walczyć! Mam gdzieś tych gości!

Niepokonany w zawodowych startach Czeczen – Khamzat Chimaev znowu prowokuje! Tym razem stwierdził, że nikt z UFC nie chce podjąć rękawic rzucanych przez niego i w efekcie cały czas pozostaje bez ogłoszonej walki.

Khamzat Chimaev

Chimaev obecnie przebywa w Dubaju, gdzie rozpoczął obóz przygotowawczy. Czeczen celuje w walkę w marcu 2023 roku, ale jest jeden problem – nie ma jeszcze przeciwnika.

Khamzat Chimaev znowu prowokuje: Nikt nie chce ze mną walczyć!

I wygląda na to, że szybko się to nie zmieni. Chimaev w wideoblogu, który opublikował na swoim kanale na youtube krótko odniósł się do aktualnego stanu, w którym deklaruje chęć walki w wadze średniej lub półśredniej, ale nie znajduje się żaden przeciwnik:

“Nikt nie chce ze mną walczyć. Mam gdzieś tych gości, pieprzyć ich! Dali mi cztery różne propozycje, cztery różne kraje, czterech różnych rywali. Nikt nie wziął walki. Chcę walczyć z kimkolwiek. Nie wiem co się ostatecznie stanie.

Cały czas zmieniają mi rywali. Co tydzień mam nową propozycję, ale za każdym razem rywale ją odrzucają. Oni wszyscy tylko gadają, że chcą ze mną walczyć, a jak przychodzi co do czego i mają podpisać kontrakt, to spierdalają.”

Pozostaje nam zatem jedynie czekać na konkrety w sprawie kolejnej walki w oktagonie Chimaeva.

Zobacz także:

Legendarny Saenchai kończy rok w kapitalnym stylu! Wysokie kopnięcie i jest po wszystkim! [WIDEO] Widzieliście?

Legendarny Saenchai (315-41-5) dalej pozostaje w kapitalnej formie. Wczoraj w Bangkoku 42-latek odnotował kolejne jakże efektowne zwycięstwo. Saenchai w drugiej odsłonie wysokim kopnięciem znokautował rywala.

Kolejny Polak w karcie Ares FC 11! W tym zawodniku drzemie duży potencjał! Co wy na to?

To są świetne informacje. Niepokonany Paweł Biernat (4-0) to kolejny nasz reprezentant, który wystąpi na gali Ares FC 11. Polak dwudziestego stycznia zawalczy we Francji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis