MMA PLMamed KhalidovKhalidov po walce z Pudzianowskim: To jest mój ulubiony rzut! Wszyscy to w klubie wiedzą! [WIDEO]

Khalidov po walce z Pudzianowskim: To jest mój ulubiony rzut! Wszyscy to w klubie wiedzą! [WIDEO]

Mamed Khalidov jest bardzo szczęśliwy po zwycięstwie na gali XTB KSW 77 w Gliwicach. Reprezentant Arrachionu Olsztyn wrócił na odpowiednie tory po przegranej z Roberto Soldiciem. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego podczas main eventu już w pierwszej odsłonie zastopował Mariusza Pudzianowskiego.

Khalidov

O takim pojedynku mówiło się już od lat. Wydaje się, że był to najlepszy moment, bowiem Pudzianowski w ostatnim czasie prezentował świetną dyspozycję – jaki nie najlepszą w karierze.

Mamed po raz kolejny udowodnił, że jest wielkim mistrzem i legendą. Już na samym początku widzieliśmy mocne wymiany. Mamed zdobył obalenie, ale Pudzian dość szybko wstał do stójki i widzieliśmy klincz. Reprezentant Arrachionu Olsztyn popisał się kapitalnym rzutem. Dość szybko zdobył dominującą pozycję i kolejnych ciosach zakończył walkę już w pierwszej odsłonie.

Khalidov: Udało mi się zaskoczyć go!

Oto pierwsze słowa Mameda Khalidova po wielkim zwycięstwie na XTB KSW 77.

Miałem dystansować i chodzić w lewo/prawo i punktować go. Zrobiłem błąd, że od razu poleciałem z obrotówką, skrócił dystans i był klincz. W pewnych sytuacjach trenerzy dają mi wolną wolę i mówią, że jeżeli czujesz, to rób. Natomiast słyszałem, żebym zrywał i nie spinał się, ale czułem, że mogę zrobić/spróbować rzucić. Do odważnych świat należy (…) Wiesz co on jest bardzo silny, to jest doświadczony zawodnik. To nie jest tak, że on maksymalną siłą dociska, bo na przykład jak robiłem z chłopakami z Zenith Łódź, to byli duzi – strongmani Konrad czy Radzikowski i inni chłopacy, to bardziej ściskali mocno/maksymalnie. Tu było widać, że on nie chciał używać całych sił, bo nie potrzebował tego. Udało mi się zaskoczyć go (…) To jest mój ulubiony rzut. Wszyscy w klubie o tym wiedzą. Jeśli ktoś wchodzi w klincz, to ja zawsze próbuje, to robić – niezależnie ile waży.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Mirosław Okniński w mocny stylu komentuje przegraną Pudziana: Mamed pobił go jak dziecko! Widzieliście?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych postanowił zabrać głos po gali XTB KSW 77 w Gliwicach. Uznany trener skomentował przegraną Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Okniński podkreśla, że nie siła, a technika!

Michał Oleksiejczuk z bonusem po UFC Vegas 66 [+ WYNIKI GALI]

Minionej nocy – nieco w cieniu gali XTB KSW 77 – odbyła się gala UFC Vegas 66, na której to walczył Polak – Michał Oleksiejczuk. “Husarz” nie tylko zaliczył ten wieczór do udanych ze względu na efektowną wygraną, ale i z bonusem za “występ wieczoru”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis