MMA PLNajnowszeKSWKhalidov i Adamek pokazali swoją formę przed hitową walką! Sprawdź kto wyglądał lepiej?[WIDEO]

Khalidov i Adamek pokazali swoją formę przed hitową walką! Sprawdź kto wyglądał lepiej?[WIDEO]

Dzisiaj odbyły się: media treningi oraz spotkanie z fanami przed hitową galą KSW Epic, na której to dojdzie do głośnego starcia, w którym zmierzą się Mamed Khalidov i Tomasz Adamek. Obaj pokazali swoją formę kibicom, na niecały miesiąc przed tą imprezą.

Khalidov i Adamek pokazali swoją formę

Gala KSW Epic odbędzie się 24 lutego w PreZero Arenie Gliwice. Tam dojdzie do starcia prawdziwych legend polskiej sceny sportów walki. Rękawice skrzyżują: największa gwiazda w historii polskiego MMA, Mamed Chalidow, oraz ikona sceny pięściarskiej, uwielbiany przez fanów, Tomasz Adamek.

Ponadto fani sztuk walki zobaczą szereg pojedynków, które będą nawiązywać do 20-letniej historii organizacji KSW. Podczas tej gali dojdzie między innymi do znanego z pierwszy gal KSW turnieju, w którym czterech zawodników wagi półciężkiej jednego dnia powalczy o tytuł mistrzowski w tej kategorii.

Khalidov i Adamek pokazali swoją formę przed hitową walką! Sprawdź kto wyglądał lepiej?

Dzisiaj natomiast odbyła się impreza promująca galę KSW Epic. Na media treningu oraz podczas spotkania z fanami zaprezentowali się między innymi bohaterowie walki wieczoru lutowego starcia – Mamed Khalidov i Tomasz Adamek.

Wy możecie zobaczyć media trening obu zawodników i odpowiedzieć sobie na pytanie, któremu poszło podczas tego pokazu lepiej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis