MMA PLNajnowszeUFCKhabib ponownie na gali UFC! Pojawi się już w sobotę na UFC 302 w Newark!

Khabib ponownie na gali UFC! Pojawi się już w sobotę na UFC 302 w Newark!

Były mistrz wagi lekkiej UFC i uznawany za jednego z najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki w historii – Khabib Nurmagomedov ponownie pojawi się na gali UFC! Dagestańczyk będzie obecny już podczas sobotniej gali UFC 303, która odbędzie się w Newark w New Jersey.

Khabib ponownie na gali UFC

Walką wieczoru wspomnianej gali UFC 303 będzie pojedynek o tytuł mistrzowski wagi lekkiej między aktualnie panującym mistrzem Islamem Makhachevem a Dustinem Poirierem.

Khabib Nurmagomedov będzie obecny na tej gali.

Khabib ponownie na gali UFC! Pojawi się już w sobotę na UFC 302 w Newark!

“Orzeł” pojawi się na gali UFC 303 w roli trenera, który stanie w narożniku swojego następcy w dywizji lekkiej – Islama Makhacheva.

W mediach społecznościowych pojawiło się wideo, w którym widać jak Makhachev cieszy się z obecności swojego przyjaciela podczas jego najbliższego występu:

“Orzeł” wylądował w New Jersey. Będzie w moim narożniku. Szczerze mówiąc, to jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ jest jednym z najlepszych trenerów, bratem i przyjacielem.” – powiedział Makhachev.

Khabib Nurmagomedov to wieloletni dominator wagi lekkiej UFC. Rosjanin jest niepokonany w zawodowych startach i jako niepokonany zawodnik zakończył swoją przygodę ze sportami walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis