MMA PLNajnowszeUFCByły zawodnik UFC Piotr Hallmann o pracy w policji: Tam lepiej być niedojdą, takich się tam premiuje [WIDEO]

Były zawodnik UFC Piotr Hallmann o pracy w policji: Tam lepiej być niedojdą, takich się tam premiuje [WIDEO]

Piotr Hallmann to były zawodnik UFC, który swoją sportową karierę zakończył w 2018 roku. “Płetwal” gościł na kanale Michała Cichego, gdzie opowiedział o pracy w policji, w której służył przed laty.

Piotr Hallmann o pracy w policji

Obecnie 36-letni były zawodnik mieszanych sztuk walki, znany z występów w klatkach UFC, FEN czy ACB w przeszłości stanowił część Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji „BOA”.

I właśnie o tej pracy możecie posłuchać prosto od byłego zawodnika UFC.

Były zawodnik UFC Piotr Hallmann o pracy w policji: Tam lepiej być niedojdą, takich się tam premiuje

Piotr Hallmann wprost wskazuje na absurdy, z jakimi musiał zmierzyć się będąc pracownikiem wspomnianych służb mundurowych. Fragment rozmowy z dziennikarzem Michałem Cichym poniżej:

“Zacząłem służbę w policji, chciałem do pododdziału kontrterrorystycznego. Słyszałem, że w policji łatwiej jest łączyć tę karierę ze sportową. Składałem do różnych jednostek, ale najłatwiej było się do BOA wyrwać, że tak powiem, bo to są kadrowe sprawy.

I też oni mają system pracy dwunastogodzinny, mniej pracy jest, więcej gwiazdorzenia ja myślałem, że to będzie. Ale okazało się, że to był koniec mojej kariery, bo po pierwsze nie zrobiłem sobie tego “pałkarza”, a po drugie, okazało się, że tam twoje umiejętności czy kompetencje są jakby wielkim minusem. Tam lepiej być niedojdą i takich się tam premiuje i to był właśnie koniec mojej kariery.

Teraz jakby wróciłem z tym, też się trochę nosiłem z tym, czy to zrobić. Bo mam kolegów, funkcjonariuszy z trzydziestoletnim stażem i jeden powiedział, że to wisienka na torcie, bo tych absurdów w BOA jest trochę…”

Cała rozmowa z Piotrem Hallmannem o karierze policjanta poniżej:

I jak podobała Wam się ta rozmowa? Czy Piotr Hallmann według Was jest ciekawym rozmówcą?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis