MMA PLNajnowszeUFCKhabib Nurmagomedov po UFC 229 miał otrzymać prezent od… Władimira Putina

Khabib Nurmagomedov po UFC 229 miał otrzymać prezent od… Władimira Putina

Dana White wyjawił, jaki prezent Khabib Nurmagomedov otrzymał od Władimira Putina po pokonaniu Conora McGregora.

Nurmagomedov prezent
Foto: MMA JUNKIE

Khabib Nurmagomedov to zdecydowanie jedna z największych gwiazd w historii UFC oraz jeden z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe.

Nie od dziś wiadomo, że ogromna popularność i poklask wśród ludzi przyciąga jak magnes. W szczególności politycy lubią obracać się w środowisku znanych sportowców.

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowski zapytany o sukces Polki w One: Czy właśnie skierowałeś zaproszenie do KSW?

To dla nich świetna okazja, żeby zgarnąć trochę medialnego błysku lub podreperować swój wizerunek. Dobrym przykładem jest postać czeczeńskiego przywódcy Ramzana Kadyrova, który regularnie robi sobie zdjęcia m.in. z zawodnikami MMA.

Kadyrov uwielbia prezentować sportowcom wyszukane prezenty tzn. drogie samochody, zegarki. Okazuje się, że w podobnych rzeczach lubuje się Władimir Putin, prezydent Federacji Rosyjskiej.

Jak w rozmowie z Games with Names zdradził Dana White, niepokonany 35-latek po wygranej na UFC 229 otrzymał podarunek od… Władimira Putina.

Zanim w ogóle dotarł do szatni po walce, już miał na telefonie Putina. Putin dał mu oraz jego ojcu warte około 20 milionów dolarów posiadłości w Rosji. Potem gdy dotarł na muzułmańskie tereny, były tam samochody, pieniądze, kluby, cokolwiek zechciał.

Tłumaczenie Lowking.pl

Khabib Nurmagomedov zakończył karierę w wieku 32 lat, ponieważ po śmierci ojca złożył mamie obietnice, iż nigdy ponownie nie wyjdzie do klatki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis