MMA PLNajnowszeKSWLewandowski zapytany o sukces Polki w One: Czy właśnie skierowałeś zaproszenie do KSW?

Lewandowski zapytany o sukces Polki w One: Czy właśnie skierowałeś zaproszenie do KSW?

Mariusz Olkiewicz w dłuższym wywiadzie z Martinem Lewandowskim poruszył naprawdę dużo tematów. Nie brakowało także wspomnienia o ostatnim wielkim sukcesie naszej reprezentantki – Martyny Kierczyńskiej, która udanie i efektownie zadebiutowała w One Championship. Dziennikarz dał do zrozumienia właścicielowi KSW, że jest w tej zawodniczce ogromny potencjał i warto byłoby zwrócić na nią uwagę.

Lewandowski

Kierczyńska jest pierwszą naszą reprezentantką w prestiżowej organizacji One Championship jeśli chodzi o formułę boksu tajskiego. Polka postanowiła zaryzykować i wzięła walkę na ostatnią chwilę. Podopieczna Macieja Domińczaka wystąpiła na gali ONE Fight Night 19 w Bangkoku. Była to walka w legendarnym  Lumpinee Boxing Stadium, gdzie zmierzyła się z zawodniczką publiczności.

Martyna kompletnie zdominowała pojedynek. Polka ostatecznie w drugiej rundzie zakończyła pojedynek przed czasem z Nat ”Wondergirl” Jaroonsak. Reprezentantka Legion Głogów za swój występ zgarnęła dodatkowy bonus w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Będzie w przyszłości propozycja z KSW?

Tego nie można wykluczyć. Biorąc też pod uwagę, że Martyna Kierczyńska ma zaledwie 21-lat, a dodatkowo wspominała, że chciałaby już niebawem spróbować swoich sił w zawodowym MMA.

Mariusz Olkiewicz (portal InTheCage.pl) w rozmowie z Martinem Lewandowski postanowił wspomnieć o sukcesie naszej reprezentantki.

Mariusz Olkiewicz: Warto zwrócić na nią uwagę. Kategoria chyba 54, więc pewnie 52 by zrobiła. Także trzymamy kciuki i po zdobyciu pasa w muay-thai…

Martin Lewandowski: Czy właśnie skierowałeś zaproszenie do KSW? Tam się przestawiają na sporty uderzane, bo mam wrażenie, że tam w MMA w One FC coraz gorzej dzieje. Takie niezadowolenie Roberto i teamu może z tego wynikać.  

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis