MMA PLNajnowszeKSWKendall Grove przechodzi na emeryturę! Rewanż z Materlą był ostatnią walką

Kendall Grove przechodzi na emeryturę! Rewanż z Materlą był ostatnią walką

Kendall Grove (24-19) w mediach społecznościowych ogłosił zakończenie kariery. Hawajczyk w ostatnim swoim pojedynku stoczył rewanżowy pojedynek z Michałem Materlą. Okazuje, że to był ostatni zawodowy start w karierze 40-latka.

Grove

40-latek niespodziewanie powróci do polskiej organizacji po latach. Było to starcie rewanżowe z Michałem Materlą. ”Cipoa” wystąpił przed własną publicznością w Szczecinie podczas XTB KSW 78. Podopieczny Piotra Bagińskiego w początkowej fazie pojedynku miał naprawdę duże problemy. Ostatecznie Materla w drugiej odsłonie znalazł sposób na zakończenie pojedynku przed czasem.

Tak to wyglądało:

Kendall Grove kończy karierę!

Rewanżowa walka z Michałem Materlą była ostatnią walką w karierze Kendalla Grove. Hawajczyk w mediach społecznościowych ogłosił zakończenie kariery.

Bez względu na to, co przydarzy mi się w walce, dobrze czy źle, dziękuję Bogu za moje życie i szalone historie, które poznałam przez lata walki. Najlepszy sport na świecie. Dziękuję @ksw_mma

40-latek w UFC stoczył trzynaście walk z czego siedem zwyciężył. W swojej zawodowej karierze krzyżował rękawice z takimi zawodnikami jak Alan Belcher, Jorge Rivera, Mark Munoz, Demian Maia, Derek Brunson, Mamed Khalidov czy Alexander Shlemenko.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis