MMA PLBoksKBN 15: Taxi Złotówa zasypał ciosami Fit Dzika i wygrał na punkty

KBN 15: Taxi Złotówa zasypał ciosami Fit Dzika i wygrał na punkty

Szymon „TAXI Złotówa” Wrzesień pokonał Tomasza „Fit Dzika” Łomnickiego jednogłośną decyzją we freak fighcie, który odbył się na gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie.

Większy od przeciwnika “Fit Dzik” korzystał z przewagi zasięgu i punktował kolejnymi ciosami. Łomnicki napierał trafiając przy okazji ciosami prostymi. Z czasem “Taxi Złotówa” zaczął się ogryzać i wyprowadzać przy tym obszerne ciosy.

Wrzesień w kolejnej rundzie wyglądał zdecydowanie lepiej kondycyjnie od przeciwnika. Dobrze unikał uderzeń sam przy okazji trafiając cepami. Inicjatywa zdecydowanie należała do “Taxi Złotówa”. Sędzia wyliczył nawet przeciwnika na stojąco po tym jak jeden z ciosów katapultował z jego ust ochraniacz.

Również w trzeciej rundzie “Taxi Złotówa” miał inicjatywę i zasypywał rywala kolejnymi ciosami. Łomnicki był już mocno zmęczony i bronił się za podwójną gardą. Już do końca walki to pogromca Najmana miał przewagę.

Decyzją sędziego Rafała Jackiewicza pojedynek wygrał “Taxi Złotówa” w stosunku 30-26.

Zobacz także:

Knockout Boxing Night 15 – wyniki

W rzeszowskiej Hali na Podpromiu odbędzie się gala Knockout Boxing Night 15. Wśród trzech pojedynków o pasy przede wszystkim czeka nas starcie “Szpili” z Różański. Wystąpi też Mateusz Masternak oraz… “Taxi Złotówa”.

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Marcin Naruszczka znokautował byłego zawodnika UFC. Zawalczy o pas z legendą czeskiego MMA!

Marcin Naruszczka odniósł cenne zwycięstwo na gali Okatgon 24 pokonując przed czasem Erica Spicely’ego, Polak zawalczy o pas wagi średniej z Karlosem Vemolą.