MMA PLBoksKatarzyna Dziurska wystąpi w boksie! Podpisała kontrakt z “największą grupą bokserską w Polsce”

Katarzyna Dziurska wystąpi w boksie! Podpisała kontrakt z “największą grupą bokserską w Polsce”

Popularna trenerka personalna i mistrzyni fitness Katarzyna Dziurka wystąpi w boksie! Zawodniczka ta podpisała właśnie kontrakt z grupą promotorską Andrzeja Wasilewskiego, którą określiła największą grupą bokserską w Polsce.

Katarzyna Dziurska

Występ Dziurskiej będzie dużym bodźcem dla rozwoju polskiego boksu, który od lata przeżywa duży kryzys. Za Dziurską, galę bokserską najprawdopodobniej przyjdzie oglądać wielu nowych kibiców pięściarstwa.

Dzurska bowiem ma ogromne grono fanów. Na samym instagramie ma ich prawie pół miliona.

Katarzyna Dziurska wystąpi w boksie! Podpisała kontrakt z “największą grupą bokserską w Polsce”

Wczoraj Andrzej Wasilewski zamieścił na Twitterze zdjęcie przedstawiające Dziurską nad projektem kontraktu boskerskiego. Nie było to jednak oficjalne potwierdzenie. To nadeszło chwilę później.

Dziurska na swoim Instagramie potwierdziła podpisanie kontraktu zawodniczego i zapowiedziała swoją walkę w zawodowym ringu:

„Droga Kasi Dziurskiej do zawodowej walki bokserskiej” 🥊🔥
To się dzieje naprawdę! 🙈
Dziś oficjalnie rozpoczynam nowy etap w swoim sportowym życiu, podpisując 3 letni kontrakt z KnockOut Promotions! Dziękuję Promotorom- p.Andrzejowi Wasilewskiemu i p.Jackowi Szelągowskiemu za zaufanie i wiarę we mnie! Cieszę się, że podejmujemy wspólnie te rękawice 🥊
Jest to dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie, móc reprezentować najstarszą i
największą grupę bokserską w Polsce i jedną z największych w Europie!
Nie boje się ciężkiej pracy, nie boje się nowych wyzwań, a tu bez wątpienia, czeka mnie jedno z najciekawszych w moim życiu!
@knockoutboxingnight 🔥
Nigdy nie jest za późno na realizację swoich planów i marzeń!

Kto by pomyślał jeszcze chwile temu.. 🙈🤩Będziecie ze mną? 🤩” – napisała zawodniczka.

Zobacz także:

Weteran UFC zapewnia: Robert Ruchała to jest gwiazda przyszłości!

Krzysztof Soszyński (26-12-1) w rozmowie z portalem InTheCage.pl podsumował sobotnią galę KSW 69. Weteran UFC był pod wielkim wrażeniem. Soszyński zapewniał, że był na wielu galach, ale właśnie ostatni event zapamięta na długo. 44-latek wychwalał Roberta Ruchałę (7-0) wskazując go na przyszłą gwiazdę polskiego MMA.

Pierwsza konferencja HIGH League 3 już 4 maja w Warszawie!

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już 4 maja w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis