MMA PLFreak FightKamil Stoch zawalczy w freak fightach? Jest stanowcza odpowiedź sportowca!

Kamil Stoch zawalczy w freak fightach? Jest stanowcza odpowiedź sportowca!

Kamil Stoch nasz utytułowany skoczek narciarski był gościem programu ”Hejt Park” na Kanale Sportowym. W pewnym momencie Tomasz Smokowski postanowił zapytać Kamila o potencjalną walkę w freak fightach, które obecnie budzą bardzo duże zainteresowanie w naszym kraju. Stoch nie zastanawiał się i od razu stanowczo odpowiedział.

Stoch

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie nie brakuje sportowców, którzy debiutują w klatce. Mowa o walce Piotra Świerczewskiego, Zbigniewa Bartmana, Tomasz Hajto, a już na najbliższej gali Piotr Lisek.

Ostatni wspomniany związał się z grupą menadżerską Artnox Fight Sport. Do debiutu dojdzie już dwudziestego dziewiątego września na gali Fame Friday Arena 2 w Szczecinie. Przeciwnikiem utytułowanego sportowca będzie Dariusz ”Daro Lew” Kazmierczuk.

Stoch zabiera głos!

Tomasz Smokowski podczas programu ”Hejt Park” postanowił zapytać Kamila Stocha o potencjalną walkę w freak fightach. Nasz skoczek stanowczo odpowiedział i zapewnił, że nie zamierza bić się w klatce. 

Smokowski: Nie ma takich pieniędzy?

Stoch: Nie.

Smokowski: Szacunek.

Stoch: Z przebiegu tego… ogólnie jak popatrzysz na to co robię, to zazwyczaj nie idę w takie pieniądze, żeby się sprzedawać. Żeby robić coś wbrew sobie… Tylko po to, aby zarobić kasę.

Wspomniany fragment rozmowy poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis