MMA PLACAKamil Oniszczuk o kontrakcie z ACA: Nie zależy mi na napompowaniu rekordu do 100-0 [WIDEO]

Kamil Oniszczuk o kontrakcie z ACA: Nie zależy mi na napompowaniu rekordu do 100-0 [WIDEO]

Foto: materiały własne

Kamil Oniszczuk (7-0) to kolejny polski zawodnik, który podpisał kontrakt z Absolute Championship Akhmat. W wywiadzie dla naszego portalu zawodnik wyjaśnił, dlaczego podjął on taką decyzję. 23-latek powiedział także m.in. czemu nie posiada menadżera.

Oniszczuk to jeden z najbardziej perspektywicznych polskich zawodników. Fighter występuje w kategorii półśredniej. Na razie jego rekord jest nieskazitelny, co przy siedmiu pojedynkach nie jest takie oczywiste. W Polsce reprezentant Ankos MMA Poznań związany był z Babilon MMA, gdzie wygrał cztery starcia. Po raz ostatni 23-latek pojawił się w klatce w styczniu ubiegłego roku, przed czasem rozprawiając się z Guilherme Cadena Martinsem (22-18).

W nowym roku międzyrzeczanina czekają jednak nowe wyzwania. Mianowicie Oniszczuk podpisał umowę z ACA. W wywiadzie dla naszego portalu zawodnik przyznał, iż zna już swojego pierwszego przeciwnika, z jakim zmierzy się u nowego pracodawcy. Ma być to rozpoznawalne nazwisko, co sprawia, że niepokonanemu fighterowi chętniej się trenuje.

Oprócz samego kontraktu z ACA Oniszczuk poruszył także inne kwestie. Przede wszystkim wyjaśnił on, dlaczego nie posiada menadżera, sam dbając o swoje interesy. Ponadto 23-latek przyznał, że zanim podpisał kontrakt z ACA, otrzymał kilka innych ofert, m.in. do programu KSW “Tylko Jeden”. Tę opcję “Ankosiak” szybko jednak odrzucił.

Pełna rozmowa z Kamilem Oniszczukiem poniżej: