MMA PLNajnowszeKSWKamil Minda uważa, że ma sposób na pokonanie De Friesa: Pas musi wrócić do Polski!

Kamil Minda uważa, że ma sposób na pokonanie De Friesa: Pas musi wrócić do Polski!

Kamil Minda nie odpuszcza. Zawodnik wagi ciężkiej nie pierwszy raz twierdzi, że ma sposób na pokonanie niekwestionowanego mistrza KSW – Phila De Friesa. Podopieczny Mirosława Oknińskiego zapewnia, że pas musi wrócić do ojczyzny.

Minda

Minda o pokonaniu Brytyjczyka wspominał już w przeszłości w rozmowie z portalem fightsport.pl.

Mogę walczyć z De Friesem. Teraz się czuję mocny. Uważam, że mam większe szanse niż Szymon Bajor. Dysponuje dobrą dynamiką i mocnym ciosem. Myślę, że bym go znokautował i zdobył pas KSW, ale wątpię, że KSW pójdzie na to. Boją się, że zniszczę ich plany, bo pewnie mają plany wobec De Friesa.

Kamil już w sobotę stoczy pierwszą walkę w freak fightach. Będzie to start na gali Clout MMA 2 w Płocku, gdzie w formule K-1 (małe rękawice) zmierzy się z Denisem Labrygą.

Minda: Uważam, że mam patent na to!

Kamil Minda ponownie wypowiedział się o potencjalnym starciu z Philem De Friesem. Podopieczny Mirosława Oknińskiego twierdzi, że ma sposób na pokonanie Brytyjczyka.

Tak, no zauważam te luki, całkiem poważnie trener mówi o tej walce. Uważam, że zawodnicy którzy z nim walczyli popełniali błędy, o których nie chcę mówić, żeby tego nie zdradzać, żeby Phil się do tego nie przygotował. Uważam, że mam patent na to, już o tym rozmawialiśmy z trenerem. Jeśli tylko bym dostał szansę walki z de Friesem to na pewno bym to wykorzystał. Uważam, że ten pas musi wrócić do Polski. W najlepszej polskiej organizacji sportowej w królewskiej kategorii wagowej, czyli w wadze ciężkiej powinien królować Polak

Były zawodnik UFC w tym roku stoczył dwie walki. W pierwszej połowie main event na pierwszej gali KSW w Czechach. De Fries w Libercu odnotował udany rewanż po latach, gdy przed czasem odprawił Todda Duffee. W ostatnim pojedynku Phil pod koniec drugiej odsłony poddał Szymona Bajora.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis