MMA PLNajnowszeBoksKamil Łaszczyk wypada z gali Mateusza Borka. Wiemy o “poważnych problemach zdrowotnych”

Kamil Łaszczyk wypada z gali Mateusza Borka. Wiemy o “poważnych problemach zdrowotnych”

Niestety, ale bohater zaplanowanej walki wieczoru gali MB Boxing Night 16 – Kamil Łaszczyk wpada z imprezy organizowanej przez Mateusza Borka z – jak czytamy – “poważnych problemów zdrowotnych”.

Kamil Łaszczyk wypada z gali Mateusza Borka

O wypadnięciu “Szczurka” z rozpiski MB Boxing Night 16 poinformował już sam organizator.

Gala MB Boxing Night 16 zaplanowana jest na dzień 8 lipca we Wrocławiu. Impreza zapowiadana jest hasłem “Summer Clash”.

Kamil Łaszczyk wypada z gali Mateusza Borka

Kamil Łaszczyk jest niepokonany w zawodowych startach. Polak na wspomnianej gali miał skrzyżować rękawice z Martinem Parlagim, który nie przegrał od pięciu pojedynków.

Niestety do tej walki ostatecznie nie dojdzie, a o konkretnych powodach dlaczego tak się stało mamy dowiedzieć się w najbliższym czasie:

“Poważne problemy zdrowotne wykluczają występ Kamila Łaszczyka na zbliżającej się gali MB Boxing Night 16. Niedługo przekażemy więcej informacji od samego zawodnika oraz organizatora.” – czytamy w krótki oświadczeniu w tej sprawie.

Zobacz także:

Mistrz KSW opowiedział o smutnym dla siebie dzieciństwie: Nikt o mnie nie dbał. Słyszałem, że jestem bezużytecznym gnojem! Widzieliście?

Mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW Phil De Fries opowiedział o bardzo smutnym dla siebie etapie życia, jakim było dzieciństwo. W tymże okresie Anglik zmagał się z utratą matki, a otoczenie nie pomagało mu w trudnych chwilach.

Michał Kita w mocnych słowach apeluje do KSW w sprawie Szpilki i Wrzoska: Zdejmijcie z nich ten “parasol ochronny”! Co wy na to?

Żywa legenda wagi ciężkiej w Polsce – Michał “Masakra” Kita opublikował na Instagramie oświadczenie, gdzie w mocnych słowach apeluje do Federacji KSW w sprawie Artura Szpilki i Arkadiusza Wrzoska. Kita uważa, że polski gigant mieszanych sztuk walki stosuje w przypadku tej dwójki “parasol ochronny”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis