MMA PLNajnowszeFAME MMAKaczor BRS zabrał głos po niedopuszczeniu go do walki na FAME 21! Inna wersja niż Boxdela!

Kaczor BRS zabrał głos po niedopuszczeniu go do walki na FAME 21! Inna wersja niż Boxdela!

Kaczor BRS zabrał głos po niedopuszczeniu go do walki na gołe pięści, do której miało dojść na gali FAME MMA 21: Pretendent.

Kaczor BRS

Freak fighter w pierwszej walce na gołe pięści w historii FAME MMA miał zmierzyć się z Mariuszem “Hejterem” Słońskim. Jednak tuż przed wyjściem do klatki, został on niedopuszczony do jej stoczenia.

Pierwotnie Boxdel i Wojciech Gola, którzy pojawili się wówczas w klatce tłumaczyli, że Kaczor BRS zwyczajnie zachlał przed walką, rozpoczynając przedwcześnie swoje after party.

Później jednak Boxdel stwierdził, że chodziło o piwo, które Kaczor BRS po kryjomu wypił przed wyjściem do klatki:

“wypił Kaczor po kryjomu browca, sędzia wkurzony. pierwsza taka akcja – ferrarka wchodzi.” – napisał na portalu X.

Kaczor BRS zabrał głos po niedopuszczeniu go do walki na FAME 21! Inna wersja niż Boxdela!

Teraz natomiast mamy komentarz głównego zainteresowanego. Kaczor BRS opublikował na Instagramie relację, w której stwierdził, że to badanie krwi wykazało, że nie powinien on w sobotę wchodzić do klatki. Nie wiadomo natomiast jakie wyniki dało to badanie krwi.

Sprawdźcie oświadczenie Kaczora BRS:

“Chciałem zdementować plotki, które mówią, że rzekomo byłem wczoraj zapierdolony na gali w Gliwicach. Wcale to nie jest prawda. Po prostu lekarze, którzy badali moją krew stwierdzili, że moje parametry nie są zbyt wesołe i kolorowe, dlatego ze względu na zdrowie zawodników, którzy walczą nie mogli mnie dopuścić. Ale obiecuję wam, że ta walka na gołe pięści się odbędzie…”

A Wy co sądzicie o tej sytuacji? Czy według Was Kaczor BRS powinien zostać usunięty z FAME MMA za to, czego się rzekomo dopuścił?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis