MMA PLNajnowszeDamian JanikowskiKacper Karski wyzywa do walki Janikowskiego: Z ogórkiem nie będzie miał trudnej przeprawy! [WIDEO]

Kacper Karski wyzywa do walki Janikowskiego: Z ogórkiem nie będzie miał trudnej przeprawy! [WIDEO]

Kacper Karski (8-3) w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest gotowy i chętny na starcie z Damianem Janikowskim (8-5). Trzeba przyznać, że takie zestawienie byłoby ciekawe – przede wszystkim ze względu na ostatnie zwycięstwo Karskiego.

Karski

Reprezentant Mighty Bulls Gdynia wrócił do klatki po prawie 6-letniej przerwie. Podopieczny Grzegorza Jakubowskiego wystąpił w walce wieczoru Strife 3, gdzie zmierzył się z mocno faworyzowanym Piotrem Strusem (15-8-2). W kontekście byłego zawodnika ACA już mówiło się o potencjalnym powrocie do KSW – jeśli wygra w dobrym stylu swoją walkę na Stife, to się jednak nie udało.

Karski zaskoczył swoją dyspozycją przeciwnika. Kacper ostatecznie po całym dystansie trzech rund wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Będzie odpowiedź Janikowskiego?

Kacper Karski ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego starcia z Damianem Janikowskim. Reprezentant Mighty Bulls Gdynia nie był zadowolony z wypowiedzi medalisty olimpijskiego w zapasach, który mocno zwątpił w Karskiego w starciu z wspomnianym Strusem.

Cała rozmowa poniżej:

Janikowski ostatni pojedynek stoczył na gali High League 5, gdy po całym dystansie pewnie wypunktował Mateusza ”Don Diego” Kubiszyna.

Zobacz także:

Załamany Nikola Milanović po przegranej z Wielkim Bu: Przegrałem sam ze sobą [WIDEO] Widzieliście?

FEN 45 już za nami. Jednym z bardziej medialnych starć tego wydarzenia był pojedynek Patryka Masiaka z Nikolą Milanoviciem. Walka zakończyła się bardzo szybkim nokautem na rzecz tego pierwszego. Co nie zagrało u wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski judo? Nikola Milanović skomentował swoją słabą dyspozycję!

Sławomir Peszko w FAME MMA? Były reprezentant Polski komentuje!

Na kanale “Szalony Podcast” ukazała się rozmowa z byłym reprezentantem Polski – Sławomirem Peszko. Zawodnik podczas rozmowy wspomniał, że miał propozycje walki z Robertem Karasiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis