MMA PLK-1K-1 wróci na salony? Tomasz Sarara zapowiada nową mocną organizacje!

K-1 wróci na salony? Tomasz Sarara zapowiada nową mocną organizacje!

Mamy dobrą wiadomość dla fanów kick-boxingu i nie tylko! Tomasz Sarara na swoim profilu poinformował, że w Polsce powstała nowa organizacja, która specjalizować będzie się w walkach K-1 w małych rękawicach. Już niebawem będziemy dowiemy się więcej szczegółów. Uznany zawodnik K-1 w naszym kraju zapowiada, że będzie naprawdę ciekawie.

Sarara

Sarara w ostatnim czasie zadebiutował w freak fightach. Wstępnie miała być walka na High League z Michałem ”Wampirem” Pasternakiem, ale wszystko zakończyło się fiaskiem. Ostatecznie Tomasz wystąpił wysoko w karcie Clout MMA 1 w Warszawie. Sarara właśnie na zasadach K-1 (małe rękawice) zmierzył się z byłym pretendentem do pasa KSW w wadze średniej – Jay’em Silvą.

Walka dostarczyła sporo emocji – kibice mogli być zadowoleni. Jay wchodził w wymiany i odpowiadał. Silva był twardy i próbował czymś zaskoczyć zdecydowanego faworyta. Sarara w trzeciej rundzie posłał rywala na deski. Wydawało się, że zaraz zakończy pojedynek przed czasem. Silva ostatecznie przetrwał do końca i przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Powstaje nowa organizacja!

Tomasz Sarara w mediach społecznościowych poinformował, że powstała nowa organizacja Strike King – walk na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Profil wspomnianej organizacji zobaczycie [TUTAJ]

Siemanko, siemanko. Sporo się dzieje, bo tak naprawdę niedługo będzie się sporo działo! Mam dla was bardzo dobrą nowinę, która do tego stopnia mnie zmotywowała, aby zrobić sobie krótką przerwę w urlopie/wakacjach. Przekazać dobrą nowinę i nagrać tą wiadomość. Kilka dni temu na światło dzienne wyszła informacja o tym, że powstaje nowa organizacja na polski rynku kick-boxingu o nazwie Strike King. Jedno co mogę wam podpowiedzieć, że jest to organizacja specjalizująca się w walkach oczywiście na zasadach K-1, ale w małych rękawicach. Czyli moja najukochańsza, ulubiona formuła walki i co? Oznaczam ten profil i zapraszam was wszystkich do obserwowania, bo naprawdę sporo będzie się działo, obiecuję. No to co – sportowcy, kick-boxerzy na start, wracamy – siemano!

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Krótka wiadomość od Tomka:„Kickboxerzy, wracamy na salony! Strike King coming soon!”

Posted by Tomasz Sarara / Sarara Team on Tuesday, August 29, 2023

Sarara jeszcze nie tak dawno toczył walki w formule MMA. Wojownik z Krakowa odnotował trzy walki w organizacji KSW, gdzie zmierzył się z Arkadiuszem Wrzoskiem czy Errolem Zimmermanem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis